Кіт Степан отримав роботу у журналі Forbes в Монако (ФОТО)

Український кіт Степан, титулований інфлюенсер, за яким в “Інстаграмі” слідкують 1,3 млн прихильників, отримав престижну роботу. Він став частиною редакції ділового видання Forbes в Монако.

Як відомо, до 24 лютого кіт разом зі своєю хазяйкою жив у Харкові. Та постійні обстріли змусили їх тікати. Степанові надали прихисток як блогеру – на Лазуровому узбережжі, в Ніцці.

“Мене питали багато разів, як і чому я приїхав на Лазурний берег? Знайомтесь, Марія Гражина Чаплін, очільниця World Influencers and Bloggers Awards, та Луїс Коста Макамбіра, голова Forbes Monaco. Якраз вони допомогли мені потрапити у Францію та обжитися в моїй новій тимчасовій та безпечній домівці. Я дуже вдячний їм за допомогу, підтримку та турботу про мене та мою родину!” – пояснив котик за допомогою своєї власниці.

кіт степан війна ніцца форбс монако
Кіт Степан зі своїми рятівниками

А далі Степан зробив важливе оголошення: “Тепер я став частиною команди Forbes Monaco і дуже радий вам розказати, що ми готуємо для вас круту подію 23 листопада – World Influencers Forum“.

кіт степан війна ніцца форбс монакокіт степан війна ніцца форбс монако

Пухнастий співробітник показав лист редактора, у якому йдеться про війну в Україні, – і вітання для себе з новим призначенням.

кіт степан війна ніцца форбс монако

Також Степан провів екскурсію своїм кабінетом:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Степан (@loveyoustepan)

Фото: instagram.com/loveyoustepan

Дивіться також:

Кіт Степан став зіркою найпрестижнішої блогерської премії світу (ФОТО)

Кіт Степан став волонтером і зібрав понад 10 тисяч доларів для українських притулків і зоопарків