Клаудія Шиффер принесла свого кота-кінозірку на прем’єру фільму “Арґайл” (ФОТО)

Красуня супермодель Клаудія Шиффер рідко виходить в світ, і зазвичай сама або з чоловіком, режисером Метью Воном. Та цього разу у неї був особливий супутник – її хвостатий улюбленець, кіт Чіп. Разом із ним Клаудія прийшла на кінопрем’єру фільму “Арґайл“, і для цього мала вагому причину.

Річ у тім, що Чіп зіграв у стрічці улюбленця головної героїні – і саме мила мордочка котика Шиффер красується на всіх афішах світу. “Непо-котик” – називає його Клаудія (по аналогії з непо-дітками, нащадками знаменитостей, які отримують славу і гроші завдяки гучному імені своїх родичів). Непотизм по відношенню до Чіпа проявив режисер “Арґайла” – він же власник кота і чоловік Клаудії Метью Вон.

Невідомо, чи зрадів кіт Чіп світському життю, але Клаудія світилася від щастя.

клаудія шиффер кіт фільм аргайл метью вон
Клаудія Шиффер з котом Чіпом на прем’єрі фільму “Арґайл” в Лондоні, 24 січня 2024 року
клаудія шиффер кіт фільм аргайл метью вон
Клаудія Шиффер із чоловіком Метью Воном, режисером фільму”Арґайл”, на прем’єрі в Лондоні, 24 січня 2024 року
клаудія шиффер кіт фільм аргайл метью вон
Афіша фільму “Арґайл”. В кінотеатрах України – з 1 лютого

Нагадаємо, в центрі сюжету пригодницької комедії “Арґайл” – популярна авторка шпигунських бестселерів Еллі Конвей та її хвостатий компаньйон кіт Алфі. Проте коли сюжети вигаданих книг Еллі, в центрі яких — секретний агент Арґайл та його місія з розкриття глобального шпигунського синдикату, починають точно описувати реальні події в шпигунському світі, зі спокійним життям письменниці доводиться розпрощатися. СТрічка виходить в український прокат 1 лютого, в ній грають Генрі Кавілл, Брайс Даллас Говард, Дуа Ліпа, Браян Кренстон, Джон Сіна та інші зірки.

Клаудія Шиффер – мати трьох дітей, та їх вона у соцмережах не показує. Кіт – інша річ. Він у моделі не тільки кінозірка, а й герой книжки, яку написала Шиффер – її перший роман називається “Blue Chip: Confessions of Claudia Schiffer’s Cat”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Chip (@chipthecat)

Фото: Getty Images, B&H distribution

Дивіться також:

Молода богиня: 15 рідкісних фото Клаудії Шиффер у юності

Клаудія Шиффер стала лялькою Барбі в кутюрній сукні (ФОТО)

Клаудія Шиффер вийшла на подіум на модному показі Versace у Мілані (ФОТО)

Редкий кадр: Клаудия Шиффер впервые показала свою 17-летнюю дочь (ФОТО)