Король, королева та їхні наступники: Букінгемський палац опублікував новий символічний портрет (ФОТО)

Королівська родина Великої Британії оприлюднила новий офіційний портрет. І знавці тонкощів монаршої дипломатії помітили на ньому кілька важливих сигналів.

Король Чарльз III і його дружина, королева-консорт Камілла, позують на портреті разом із Вільямом і Кетрін, принцем та прицесою Уельськими. Світлину було зроблено на прийомі для глав держав і офіційних закордонних гостей, який відбувся 18 вересня в Букінгемському палаці, за ніч до похорону королеви Єлизавети II.

“Їх Величності Король і Королева в супроводі Їх Королівських Високостей Принца і Принцеси Уельських” – повідомляє офіційний підпис під портретом. Лаконічно, чи не так? Та саме фото красномовне.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)

По-перше, попри траурні образи, фото демонструє приязнь між усіма в родині. Хоча публічні прояви ніжності, в певних рамках, членам королівської родини, не заборонені, на офіційних заходах вони тримаються трохи відсторонено. Та не цього разу. Обидві дружини нібито підтримують своїх чоловіків за спини, як надійний тил. Чарльз III симетрично підтримує Каміллу, наголошуючи на її важливості для себе.

По-друге, на світлині мали б бути тільки діючи король і королева, та з’явилися і їхні наступники. Фото – послання про єдність королівської родини перед новими викликами. Про надійність королівської сім’ї як єдиної команди. І про довіру та спадковість між нинішнім правителем та наступним, яким одного разу стане принц Вільям.

По-третє, це свого роду символічна крапка у діалозі між батьком, королем Чарльзом III, та молодшим сином принцом Гаррі. У своєму першому публічному посланні король наголосив, що любить сина і підтримує його рішення жити в США. Це фото – сивол того, що Гаррі та його родину не турбуватимуть, головна опора короля – Вільям та Кетрін.

Фото: instagram.com/theroyalfamily

Дивіться також:

У наймоднішому пальті осені: перший вихід принцеси Уельської Кетрін після трауру (ФОТО)

Королева його серця. Історія кохання короля Чарльза III і Камілли Паркер Боулз

Під Кобзарем і з синьо-жовтими символами: принц Чарльз із дружиною зустрілися з українцями в Канаді (ФОТО)