Королівський смарагд: Кейт Міддлтон вразила Америку вишуканим образом (ФОТО)

Принц та принцеса Уельські Вільям і Кетрін перебувають із офіційним візитом у США. І в ніч з 2 на 3 грудня відкрили другу щорічну церемонію Earthshot у Бостоні. Її заснували принц Вільям і сер Девід Аттенборо: Earthshot надає п’ять грантів проєктам, спрямованим на боротьбу з глобальним потеплінням.

І Кейт Міддлтон, принцеса Уельська, знайшла вишуканий спосіб підкреслити благородну мету заходу свого чоловіка. А для цього скористалася мовою моди та символів. Кетрін убралася в зелену сукню Solace London, яку взяла напрокат. І таким чином подала приклад екологічного розумного споживання і сталого розвитку. Адже саме модне виробництво є серед лідерів “брудних” індустрій, що призводять до значних викидів CO2 та споживання води.

Крім того, зелений колір асоціюється саме із землею та екологією. Принцеса додала до нього чокером зі смарагдами і діамантами Garrard, створений у 1921 році. Колись він належав Марії Текській, перейшов до Єлизавети II, а потім був подарований нею принцесі Діані на весілля. Так Кетрін підтримує пам’ять про попередню принцесу Уельську, свою покійну свекруху. Доповнили образ сережки зі смарагдами.

принцеса уельська кетрін кейт міддлтон earthshot 2022
Принц та принцеса Уельські Вільям і Кетрін на врученні премії Earthshot 2022, 02 грудня 2022 р.
принцеса уельська кетрін кейт міддлтон earthshot 2022
Принцеса Уельська Кетрін
принцеса уельська кетрін кейт міддлтон earthshot 2022
Принцеса Уельська Кетрін

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Принцеса Уельська Кетрін відвідала українських біженців у Редінгу – зворушливі фото

Перший банкет короля Чарльза III в Букінгемському палаці: фото і цікаві деталі

Світ прощається з королевою Єлизаветою II: фоторепортаж і відеотрансляція