Костянтин Грубич із донькою та сином захищають країну на інформаційному фронті

Ведучий 1+1 Костянтин Грубич з початком війни росії проти України вирішив не евакуйовуватися зі столиці. Він залишився у Києві разом із сім’єю. Більше того, донька ведучого, Влада, продовжує працювати разом із татом на одному телеканалі.

«У довоєнному житті ми з Владою на роботі майже не перетиналися. Кожен працював у своїй редакції. Але з початком війни все змінилося. Оскільки ми живемо на лівому березі Києва, зараз суттєва трудність переїхати мости. І якщо вибираємося на канал, то їдемо разом”, – розповів Костянтин.

“Влада документує реальні історії людей під час війни. Хто чим займається, що з ними сталося, що ці люди відчувають. Для того, щоб цю мить закарбувати і вона залишилася в нашій пам’яті та у вигляді сюжетів», – поділився Грубич.

костянтин грубич діти донька війна 2022
Костянтин і Влада Грубичі

А Влада Грубич додає: «Я намагаюся робити такі сюжети, які за настроєм хоч трошечки можуть підняти бойовий дух звичайних людей, якось мотивувати їх, підбадьорювати».

У столиці і досі неспокійно, кожного дня чутно сигнали повітряної тривоги, тому як батько Костянтин переживає за доньку: «Звичайно, ми з дружною хвилюємось, якщо Влада виїжджає на зйомки. Якщо вдома, то ми дотримуємося правил, і коли чуємо повітряну тривогу, то усі переходимо у коридор, сідаємо між несучими стінами. Тому молимося, щоб все обійшлося… Але поки що у такій самій ситуації мільйони українців знаходяться».

костянтин грубич діти донька війна 2022
Костянтин Грубич

До журналістської роботи Влади зараз долучився і її молодший брат Ярослав, який до війни працював графічним дизайнером. «Мені подобається, що інколи Влада знімає сюжети разом із братом Ярославом. Він як оператор гарно знімає. Нещодавно діти один одному допомагали у зйомках сюжету про зоопатруль. Це історія, як волонтери рятують із зачинених домівок і квартир покинутих тварин. Зараз у них на меті ще одна спільна тема», – розповідає Костянтин Грубич.

Сам Костянтин спільних сюжетів із донькою ще не робив, але не виключає це у майбутньому. Але нещодавно у «Сніданку.Онлайн» Влада зробила сюжет про київського пекаря Андрія Пивовара, який придумав рецептуру дуже популярного зараз Чорнобаївського хліба. Таку тему доньці підкинув саме батько.

костянтин грубич діти донька війна 2022
Влада Грубич у сюжеті про пекаря Андрія Пивовара

костянтин грубич діти донька війна 2022

«Я спочатку знайшов цього героя у Фейсбук, розповів Владі, їй сподобалась ідея зробити сюжет про нього. Тому, напевно, це можна назвати нашою спільною історією.

Напередодні війни я нарешті отримав Срібну кнопку від YouTube за 100 тисяч підписників у себе на кулінарному каналі. Місяць стояла ця бандероль, не було настрою показувати через війну. А тут вирішив, що час прийшов, а заодно покажу, що залишилось за лаштунками сюжету про Чорнобаївський хліб», – каже Грубич.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Син Тіни Кароль став волонтером у Варшаві (ФОТО)

Соломія Вітвіцька, Сергій Танчинець і Надія Васіна дали концерт в дитячій лікарні Охматдит

Кіт Степан став волонтером і зібрав понад 10 тисяч доларів для українських притулків і зоопарків