Красень, як мама: Лінда Євангеліста показала рідкісне фото із 16-річним сином

57-річна модель Лінда Євангеліста рідко ділиться в соцмережах світлинами з приватного життя, із друзями та родиною. І ще рідше показує свого сина, Огюстена Джеймса Євангелісту. Однак на честь 16-річчя хлопця зробила виняток.

У своєму “Інстаграмі” зірка показала, яким малюком був Огюстен – і яким красенем став зараз. “Моє серденько. Моє світло”, – підписала вона світлини.

Світлина разом із 16-річним сином – історична для Лінди: вона зроблена під час показу Fendi, на якому вона вперше за багато років, після невдалої пластики, вийшла на подіум – і син підтримав маму.

лінда євангеліста пластика синлінда євангеліста пластика синлінда євангеліста пластика синлінда євангеліста пластика син

Лінда народила Огюстена Джеймса від французького мільярдера, нинішнього чоловіка Сальми Хаєк Франсуа-Анрі Піно. Після короткого роману чоловік залишив Лінду вагітною. Та про обставини народження хлопчика стало відомо не так давно – довгий час обидвоє батьків мовчали про це. Та зараз хлорець чудово ладнає із татовою дружиною Сальмою та їхньою спільною донькою, своєю зведеною сестрою Валентиною.

Фото: instagram.com/lindaevangelista, Shutterstock

Дивіться також:

Супермодель Линда Евангелиста призналась, что была изуродована пластикой

Вперше після спотворюючої пластики: Лінда Євангеліста знялася для обкладинки Vogue (ФОТО)

Подвійна краса: Сальма Хаєк вперше знялася для Vogue із єдиною 14-річною донькою (ФОТО)