Меган Фокс грубо і недоречно висловилась про українських жінок

Меган Фокс добряче повеселилась на вечірці з нагоди Супербоулу зі своїм хлопцем та друзями, наробила світлин – а виставити їх примудрилась із текстом, який обурив українок.

“Боже мій, народе, подивіться, як я змінилася… я на себе не схожу, – кокетує Меган. – Це всього лиш тьмяна фотографія з мобільного телефону, де я виглядала як українська надувна лялька. Насправді ж я виглядаю як одна з тих супердорогих силіконових секс-ляльок, які можна купити тільки в Японії”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Megan Fox (@meganfox)

“О, дорогенька, з усього, що ти могла написати під цими фото, ти вибрала ОЦЕ?” – запитали її в коментарях. І ці думки навідали сотні підписників Меган у соцмережах.

“Дуже неввічливо з вашого боку так говорити про українських жінок, такою ви себе показали”, – досить стримано зауважила одна за користувачко. На це відповіла сама Меган (чи її смм-ники): “Боже мій, я не це мала на увазі. Українські жінки гарячі, тому в моїй уяві надувні ляльки також були б гарячими. Дозвольте дівчині пожартувати, заради всього святого”. Тож інші підписники вирішили трохи пояснити знаменитості контекст, про який вона або геть не в курсі, або, навпаки, добряче в курсі і просто продовжує правити своє.

меган фокс скандал образила українок
Меган Фокс – з хорошим освітленням. 9 лютого 2024 року

“Вочевидь, ксенофобія стосовно східноєвропейців все ще є в Голлівуді”, – зауважила одна з жінок. “Огидний пост, якщо взяти до уваги, скільки українських жінок стали жертвами сексуального насильства останнім часом”, – підкреслює інша.

А підсумок підбила інша користувачка інстаграму: “Я українка. Ти знаєш, з чим мені та більшості українок довелося стикнутись у реальному житті та в ЗМІ? Нас зображують прибиральницями, няньками, злодійками, повіями. Використовувати таке порівняння — безвідповідально, і, головне, це не відродить вашу мертву кар’єру”.

З моменту публікації минуло вже понад 11 годин – Меган Фокс досі вважає, що все нормально, і жарт вдався.

Не в освітленні і не в ракурсі справа, Меган, ой не в них.

меган фокс скандал образила українок
Девід Галлагер і Меган Фокс до її трансформацій у зовнішності, 2003 рік
меган фокс скандал образила українок
Мегані Фокс, 17 лютого 2004 року

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Знову любов? Стильні Меган Фокс і Machine Gun Kelly вийшли на публіку після відновлення роману (ФОТО)