Міранда Керр народила четверту дитину: перші деталі (ФОТО)

40-річна супермодель Міранда Керр знову стала мамою. У зірки подіумів та її 33-річного чоловіка-підприємця Евана Шпігеля народилась третя спільна, і четверта для Міранди дитина.

Стать та ім’я малюка Керр проанонсувала милою світлиною: букет квітів, блакитний плед із іменем – натяк на сина – і милі жовті пінетки.

“Ми дуже раді повідомити про появу нашого маленького промінчика сонця, П’єра Керр Шпігеля“, – написала вона під фотографією.

міранда керр діти пологи четверта дитина еван шпігель

міранда керр діти пологи четверта дитина еван шпігель

Щодо інших малюків Керр, то найстаршому сину Керр, Фліннові, 13 років. Він народився у шлюбі моделі з актором Орландо Блумом. Актор і модель були разом з 2010 до 2013 року. З іменем сина Керр і Блума пов’язана драматична історія, про яку Міранда якось розповіла в інтерв’ю. Повне ім’я хлопчика – Флінн Крістофер Бланшард Коупленд Блум. Крістофер – на честь шкільного кохання Міранди, Крістофера Міддлбрука, який підлітком загинув в автокатастрофі. Після смерті хлопця Міранда написала йому прощального листа і обіцяла, що назве первістка на його честь. Минули роки, вона розповіла про це Блумові – і він сказав, що так і треба вчинити.

міранда керр діти пологи четверта дитина еван шпігель
Міранда Керр і Еван Шпігель

Зараз Орландо разом із Кеті Перрі, у них спільна донька Дейзі. Але колишнє подружжя та їхні нові обранці чудово ладнають між собою і Флінном. Як каже Міранда, “У Флінна четверо турботливих батьків, у яких добрі стосунки годне з одним”.

Вже за чотири роки після розлучення, в 2017-му, Керр вступила у шлюб з Еваном Шпігелем. Їхньому спільному первістку, Гарту, 5 років, а їхньому другому синові, Майлзу, 4.

Фото: instagram.com/mirandakerr, instagram.com/koraorganics

Дивіться також:

“Холостяк” Макс Михайлюк і модель Даша Хлистун стали батьками вдруге: перші фото

Сієнна Міллер стала мамою вдруге