Коли мама дизайнерка, на доньку чекають ексклюзивні сукні. Принаймні, якщо мама – Вікторія Бекхем. Для єдиної дочки Гарпер Севен жінка створила сукню з особливого приводу – весілля співака і доброго друга Марка Ентоні та його обраниці Наді Феррейри.

“Моя муза номер один – Гарпер Севен! Мамуся з любов’ю створила цю сукню для тебе”, – написала Вікторія в “Інстаграмі” і показала світлину зі своєю музою та творінням.

вікторія бекхем гарпер севен бекхем сукня
Вікторія і Гарпер Севен Бекхем збираються на весілля Марка Ентоні

Сама Вікторія обрала сукню із весняно-літньої колекції 2023 власного бренду. І з радістю зауважила, що одна із гостей весілля, топмодель Ізабела Рангель Грутман, теж вдягла сукню Victoria Beckham.

вікторія бекхем гарпер севен бекхем сукня
Вікторія Бекхем у сукні Victoria Beckham весна-літо 2023
вікторія бекхем гарпер севен бекхем сукня
Ізабела Рангель Грутман і Вікторі Бекхем у сукнях Victoria Beckham весна-літо 2023

На весіллі Марка Ентоні Вікторія була не просто гостею. Вона відповідала за сукні подружок нареченої. Дівчата обрали чорні атласні сукні в білизняному стилі. А Девід Бекхем був боярином молодого.

Вікторія Бекхем шила весільну сукню для подруги і куми Єви Лонгорії. А от весільна сукня для невістки Ніколи Пельтц-Бекхем була створена не нею – і це стало одним із каменів спотикання, які і зіпсували їхні стосунки.

Фото: instagram.com/victoriabeckham

Дивіться також:

Родинні цінності: усі Бекхеми підтримали Вікторію на дебютному показі в Парижі (ФОТО)

23 роки разом: кращі парні фото Девіда і Вікторії Бекхемів

Відчайдушні домогосподарки: Вікторія Бекхем і Єва Лонгорія влаштували дівич-вечір (ФОТО)