“Моїй Євгенії 25”: Олександр Пономарьов привітав дочку архівними фото

Співак Олександр Пономарьов сьогодні приймає вітання. Його старшій доньці Євгенії виповнилося 25 років.

Євгенія народилася в цивільному союзі Олександра із продюсеркою Оленою Мозговою. Втім, і першу доньку Олени, страршу сестру Євгенії Зою, Пономарьов вважає рідною людиною.

“Моїй Євгенії сьогодні 25! Ого! – приголомшено радіє в інстаграмі Олександр. – Многая і благая літа, здоровою, щасливою і з Божим благословенням!”. А в якості привітання артист показав колаж із архівними і сучасними світлинами із дочкою.

олександр пономарьов олена мозгова дочка євгеніяолександр пономарьов олена мозгова дочка євгеніяолександр пономарьов олена мозгова дочка євгенія

Олена Мозгова також найтеплішими словами і фото привітала свою середульшу доньку. “Моє сонечко, моя Євгенія! З днем народження, моя красуне! Будь щаслива! Ти виросла дуже достойною, шляхетною людиною. Ти красива і внутрішньо, і зовні, а це велика рідкість. Не розгубити це в собі. Дуже за тобою скучила… Люблю тебе. Навжди і безумовно”.

олександр пономарьов олена мозгова дочка євгенія

Нагадаємо, у Олександра Пономарьова є молодша дитина, син Сашко. Із його мамою Вікторією Мартинюк співак був у шлюбі шість років — з 2006-го до 2012 року.

Фото: instagram.com/ponomaryovoleksandr, facebook.com/mozgovaolena74

Дивіться також:

Олександр Пономарьов привітав сина з 16-літтям і показав архівні фото

Олександру Пономарьову – 49! Головні кліпи українського секс-символа 90-х

Редкие кадры: Алена Мозговая показала свою взрослую дочь Зою (ФОТО)