Моніка Беллуччі зустрічається із Тімом Бертоном – французькі ЗМІ

Сенсацію розкопало французьке видання Paris Match. За їхніми даними, акторка Моніка Беллуччі зустрічається із режисером Тімом Бертоном.

Вони були знайомі з початку нульових – перетиналися на Каннському кінофестивалі. А у 2022 році, після зустрічі на кінофестивалі Люм’єр у Ліоні, не просто зблизилися, а почали зустрічатися. І роман триває 4 місяці, з жовтня 2022-го.

моніка беллуччі тім бертон зустрічаються коханці роман
Моніка Беллуччі вручає нагороду Тіму Бертону на уінофестивалі Lumiere, 21 жовтня 2022 р. За повідомленням Paris Match, звідси почався їхній роман

Своє джерело Paris Match не розкриває. У якості доказу наводить знімок папараці, винесений на обкладинку, де Моніка і Тім гуляють вулицею під ручку.

моніка беллуччі тім бертон зустрічаються коханці роман
Моніка Беллуччі вручає нагороду Тіму Бертону на уінофестивалі Lumiere, 22 жовтня 2022 р.

Нагадаємо, останній гучний публічний роман Моніки Беллуччі стався у 2017 році. Тоді вона почала зустрічатися із художником Ніколя Лефевром. Стосунки тривали два роки. Моніка була заміжня за актором Венсаном Касселем, має від нього двох доньок.

Що ж до Тіма Бертона, то і він, як і Моніка, не прагне публічності в особистому. Його найвідоміші стосунки – із його музою і цивільною дружиною Геленою Бонем-Картер.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Моніці Беллуччі – 58 років: найефектніші образи, ролі і фотосесії актриси

Редкие кадры: Тим Бертон впервые вышел на красную дорожку с детьми от Хелены Бонем Картер (ФОТО)

У панчохах і пальті: Моніка Беллуччі вражає звабливим образом на обкладинці Vogue (ФОТО)