На фронті загинув зірка “Кріпосної” і “Виклику” Олексій Хільський

Українська культура понесла ще одну втрату від рук ворога. Актор і воїн Олексій Хільський, який зіграв у багатьох українських фільмах та серіалах, зокрема “Кріпосна” та “Виклик”, загинув в бою на Запорізькому напрямку. Йому навіки 36 років.

Страшну звістку повідомила дружина Олексія, акторка Надія Хільська, у соцмережах. “Я пишу, але сама не можу до кінця в це повірити. Льоша загинув. Загинув під час виконання бойового завдання. Він був найкращим з усіх, кого я знаю. Найдобрішим! Найгарнішим! Найталановитішим! Все, за що він брався він робив з пристрастю. А яка в нього була жага до життя! Він так любив життя! Я кохаю тебе, мій воїн”.

олексій хільський актор загинув війна

Олексій Хільський став на захист України після повномасштабного вторгнення. Служив у Олексій проходив службу в 46 окремій аеромобільній бригаді ДШВ, обіймав посаду головного сержанту взводу розвідроти.

олексій хільський актор загинув війна

Він був одним із тих, хто звільняв Херсонщину (там отримав перше поранення) та бився за Бахмут і Соледар (там його поранили вдруге). За кілька днів до смерті Олексій приїздив додому у відпустку.

олексій хільський актор загинув війна

олексій хільський актор загинув війна

Майбутній актор народився у Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області. Зіграв у багатьох фільмах і серіалах, як-от “Виклик”, “Кріпосна”, “Лікар Ковальчук”, “Поганий хороший коп”, “Пес-5”.

олексій хільський актор загинув війна
Олексій і Надія Хільські з дочкою Валерією

16 років він був разом зі своєю дружиною Надією, пара має доньку-підлітку Валерію.

Банка підтримки родини.

Фото: nstagram.com/hilska_nadiya, instagram.com/hilskiy

Дивіться також:

Щойно вийшли з бою: Олег Сенцов опублікував драматичне відео з фронту і потрапив у шпиталь

На фронті загинув актор “Ліги сміху” Роман Іваненко