Наймиліші сімейні костюми на Гелловін показує Періс Гілтон із сином і чоловіком (ФОТО)

Диджейка, телегероїня, легендарна it-girl нульових Періс Гілтон зараз – щаслива дружина і мама чарівного малюка. Для сина Періс і її чоловіка Картера Реума, який народився в січні 2023 року і отримав ім’я Фенікс Беррон, це перший Гелловін, а в Америці це свято обожнюють дітлахи. І хай крихітка Фелікс ще малий, щоб сповна ним насолодитися, але мама Періс зробила все, щоб на згадку синові лишилися наймиліші світлини в сімейних образах.

Варто зауважити, що Періс взагалі любителька перевдягань і первтілень. Та якщо раніше вона надавала перевагу персонажам коміксів та аніме, як-от Супержінка чи Сейлор Мун, то цього року вибрала костюми, що нагадують про її знаменитих подруг.

Із синім латексним костюмом стюардеси Періс висловлює підтримку Брітні Спірс, яка днями випустила тяжкі і відверті мемуари про своє пекельне минуле. Такий костюм Брітні носила в легендарному кліпі Toxic. Чоловік і син стали, відповідно, пілотами.

періс гілтон хілтон син чоловік гелловін 2023періс гілтон хілтон син чоловік гелловін 2023періс гілтон хілтон син чоловік гелловін 2023

А червоний костюм грибочка – привіт Кеті Перрі.

періс гілтон хілтон син чоловік гелловін 2023періс гілтон хілтон син чоловік гелловін 2023періс гілтон хілтон син чоловік гелловін 2023

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Paris Hilton (@parishilton)

Нагадаємо, Фенікс Беррон народився завдяки сурогатній мамі: у своїх мемуарах Періс Гілтон говорить, що не могла виношувати і народжувати через психологічні причини – перенесені в юності наругу та сумнівні методи лікування.

Фото: instagram.com/parishilton

Дивіться також:

Періс Гілтон вперше показала сина у фотосесії і розповіла про своє темне минуле (ФОТО)

Принцеса гламуру: Періс Гілтон показала рідкісні фото свого 21-го дня народження

Періс Гілтон, Амбер Валетта та інші ікони моди вийшли на подіум на показі Mugler у Парижі (ФОТО)