Акторка Наталі Портман і хореограф Бенджамін Мельп’є розлучилися після 11 років шлюбу. Їхні стосунки не витримали зради чоловіка.

Про це повідомляє видання Us Weekly з посиланням на неназваного інсайдера з оточення 42-річної Портман та 46-річного Мільп’є.

Як відомо, в червні з’явилися вперті чутки про роман Бенджаміна та 25-річної кліматичної активістки Камілли Етьєн. Тоді повідомлялося, що новина про зраду чоловіка стала ударом для Портман, проте вона вирішила боротися за свій шлюб.

наталі портман чоловік бенджамін мельп'є розлучення зрада
Вагітна первістком Наталі Портман і Бенджамін Мельп’є на “Золотому глобусі”, 2011 р.

Втім, коли днями Наталі Портман помітили без обручки на пальці на футбольному матчі в Австралії, розмови про розлучення завирували знову. “Після того, як з’явилися новини про його зраду, вони намагалися налагодити свій шлюб, але наразі перебувають у розлуці”, – розповів Us Weekly інсайдер.

Він же стверджував, що Портман не стала одразу рвати стосунки, бо не хотіла, щоб їхні діти, 12-річний син Алеф та 6-річна донька Амалія, росли в неповній родині. Тож дала час перш за все собі, щоб зрозуміти, чи зможе пробачити зрадника. Виходить, не змогла.

наталі портман чоловік бенджамін мельп'є розлучення зрада
Наталі Портман і Бенджамін Мельп’є на “Оскарі”, 2012 р.

Наталі Портман і Бенджамін Мільп’є познайомилися в 2009 році на зніманнях фільму “Чорний лебідь” Даррена Аронофскі.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Наталі Портман в Каннах вийшла у копії легендарної сукні Dior 1949 року (ФОТО)

Джастін Трюдо розлучається з дружиною після 18 років шлюбу

Рікі Мартін розлучається із чоловіком після 6 років шлюбу