Лідер популярного українського гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець від початку війни веде активну волонтерську діяльність. Тому не має змоги бачити  родину часто, як і багато чоловіків в Україні. В ніч з 23 на 24 лютого Сергій з колективом повертався після концерту до Києва. Цього ж дня він вивіз родину до батьків у Мукачево.

Сам Танчинець вступив до лав територіальної оборони рідного міста. Але довго в тилу не залишився і зайнявся волонтерською діяльністю. Він разом з хлопцями з гурту розвозить на концертному бусі гуманітарну допомогу та евакуює людей. Також співак організовує концерти для військових.

І от нарешті після більш ніж місяця активної роботи чоловік зміг відвідати родину. І  поділився зворушливим фото з дітьми – донькою Анастасією та сином Лук’яном.

сергій танчинець без обмежень війна волонтер

«Не бачились місяць, два дні РАЗОМ, а попереду ще місяці «не разом»… Війна надовго змінить акценти…. Назавжди! «Найбільша цінність – Воля» – так, словами із власного гіта “Вільні люди“, завершив свої роздуми Сергій Танчинеці.

Наразі музикант повернувся до волонтерства. “На фронті та навколо нас є багато життєво необхідних потреб, які самі по собі не з’являться у Києві та інших містах. Тому я прийняв для себе рішення, що я більше користі принесу, якщо долучусь до своїх друзів-волонтерів зі штабу міста Мукачево.

сергій танчинець без обмежень війна волонтерсергій танчинець без обмежень війна волонтер

Ми возимо ліки, засоби гігієни та  інші речі до столичного військового шпиталю, а також допомагаємо 128-й гірсько-штурмовій бригаді. За місяць я проїхав понад 10 000 км. Мені подобається бути за кермом і фізично для мене це не так важко, порівнюючи, як себе зараз відчувають наші хлопці зі зброєю на передовій», – ділиться Сергій.

Він далеко не єдиний артист, що активно допомагає Україні здобути перемогу у війні. Серед зіркових вояків – Андрій Хливнюк, Ахтем Сеітаблаєв, Олексій Тритенко, Олег Сенцов, Тарас Тополя. Волонтерством зайняті Святослав Вакарчук та Сергій Жадан. І список можна продовжувати дуже довго!

Фото: instagram.com/sergii_tanchynets

Дивіться також:

Юрій Горбунов заговорив про можливе усиновлення дитини, батьки якої загинули під час війни

Соломія Вітвіцька, Сергій Танчинець і Надія Васіна дали концерт в дитячій лікарні Охматдит

Макс Барських записує пісню на підтримку ЗСУ — відеотизер