У телеведучого, коментатора Євробачення-2023 в Ліверпулі Тімура Мірошниченка репутація доброї, чемної, розумної, уважної, талановитої людини. А у подружньому житті – найтурботливішого чоловіка і тата. Але ж відомо, що ідеальних людей не існує. І в день народження Тімура його колеги по «Сніданку» вирішили знайти хоча б декілька недоліків Мірошниченка – і розпитали про це у його дружини Інни.

В процесі з’ясувалися деякі звички і риси характера телезірки, які невідомі широкому загалу. Сам Тімур одним із головних своїх недоліків вважає працьовитість: «Так, я багато працюю». Інна Мірошниченко спочатку зауважила, що її чоловік дуже охайний та педантичний – і це вона раніше вважала за його недолік. Але з появою двох дітей він почв трошки легше ставитися до безладу в квартирі.

тімур мірошниченко дружина діти звички
Тімур Мірошниченко з дружиною і дітьми

«Тімур нічого вдома не зробить своїми руками. Каже, що кожен має займатися своєю справою», – ще про одну з особливостей характера чоловіка говорить жінка. Тож коли треба щось у квартирі полагодити, навіть якщо це дрібний ремонт, дружина кличе майстра. Адже допомоги від чоловіка тут не дочекатися.

А ще завжди стриманого Тімура можуть легко вибісити нечемні водії на дорогах.

Зате діти вважають тата бездоганним. На запитання, який у них тато, то Марко відповів «класний», а Мія – «красивий».

тімур мірошниченко дружина діти звички
Тімур Мірошниченко і учасники Євробачення 2023 від України гурт Tvorchi

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Тімур Мірошниченко розповів про труднощі усиновлення

Юлія Саніна стане ведучою Євробачення 2023 в Ліверпулі

Гурт TVORCHI представив нову версію треку Heart of Steel на Євробачення 2023