Офіційно: Кортні Кардашян вийшла заміж за Тревіса Баркера – фото нестандартного весілля

Кортні Кардашян і Тревіс Баркер підтвердили, що офіційно стали подружжям. Про це вони сповістили синхронно у своїх соцмережах, де оприлюднили знімки весілля з лаконічним підписом «Поки смерть не розлучить нас».

Весілля пари було камерним і дещо нестандартним. Пара уклала шлюб у муніципалітеті Санта-Барбари, Каліфорнія. Наречена обрала обтислу міні-сукню Dolce & Gabbana із підкресленим декольте, чорні черевички на шпильках і фату. Тревіс доповнив вишуканий чорний костюм зухвалими сонцезахисними окулярами.

кортні кардашян весілля свадьба тревіс баркеркортні кардашян весілля свадьба тревіс баркеркортні кардашян весілля свадьба тревіс баркеркортні кардашян весілля свадьба тревіс баркер

Список гостей був коротким, зокрема бабуся Кардашян, Мері Джо Кемпбелл, а також батько Баркера, Ренді.

кортні кардашян весілля свадьба тревіс баркер

Із церемонії молодята тікали у захід сонця на кабріолеті із традиційними бляшанками і табличкою «Just Married» замість номерів.

кортні кардашян весілля свадьба тревіс баркеркортні кардашян весілля свадьба тревіс баркеркортні кардашян весілля свадьба тревіс баркер

Наразі не повідомляється, чи планує подружжя гучне святкування, чи обмежиться  цією реєстрацією. Нагадаємо, що заручилися Кортні і Тревіс також у Каліфорнії, на пляжі в Монтесіто у жовтні 2021 року. Для Кортні це перший офіційний шлюб – попри те, що вона довго жила зі Скоттом Дісіком і має від нього трьох дітей. Тревіс раніше вже був одруженим двічі.

Фото: instagram.com/kourtneykardash

Дивіться також:

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц одружилися: перші фото і деталі розкішного весілля

Миллион алых роз и роскошный бриллиант: детали и фото помолвки Кортни Кардашьян и Трэвиса Баркера