Телеведуча та акторка Студії «Квартал 95» Олена Кравець наразі перебуває у Болгарії. Разом із нею знаходяться молодші діти – двійнята Катя і Іван, а також мама чоловіка.

Раньше була і старша донька, 19-річна Марія. Та дівчина прийняла рішення повернутись до Києва. Чому – Олена розповіла в ефірі «Сніданку з 1+1».

«Вона не могла більше тут знаходитись, її тягнуло. І там вона, мені здається, одразу ожила. Мені дуже зручно звідси виїжджати на наші благодійні концерти, які ми даємо Європою. Наступний буде 24 серпня у Берліні, там буде благодійний аукціон. Я туди-сюди їжджу, а малеча поки тут. Але я сподіваюсь, що ми восени повернемось. Я вже не можу, так скучила, пів року кочового життя, дуже хочу додому. І мені здається вже треба», – говорить Олена.

олена кравець діти війна
Маша Кравець
олена кравець діти війна
Маша Кравець
олена кравець діти війна
Катя і Ваня, молодші діти Олени Кравець

олена кравець діти війна

Кравець долучилась до ініціативи-аукціону «Продають для ЗСУ» – саме про неї вона говорить. Основний збір призначений для батальйону «Свобода», у якому несе службу актор Володимир Ращук.

«Мені запропонували виставити свій лот та розповіли, куди будуть призначені кошти. Ми ж акторська зграя, розумієте? Дуже хочеться допомогти. Як ви знаєте, наші хлопці з «Квартал 95» активно їздять концертами для військових, і багато хто з артистів та акторів у лавах ЗСУ. Тому це гарна допомога, наче тримати за руку», – прокоментувала Кравець.

олена кравець діти війна

На аукціон акторка виставила лотом книгу «Знаки карпатської магії. Таємниця старого мольфара». Акторка сама полюбляє цю книгу та говорить, що вона дуже містична та загадкова. Окрім того, Олена вважає, що зараз усі спостерігають і за містичною війною, протистоянням добра та зла. І вірить: таємнича та стородавня культура зараз також стоять на варті нашої країни.

Фото: надані 1+1, instagram.com/maarriill

Дивіться також:

Елена Кравец рассказала о кризисе в отношениях с мужем: “Каждый проходит терапию”

Причал для яхт и бассейн с морской водой: как выглядит дом Елены Кравец

Редкие фото: Елена Кравец, Евгений Кошевой и Юрий Ткач показали, как выглядели в юности