Переможець Євробачення-2019 Дункан Лоренс одружився зі своїм бойфрендом: фото вишуканого весілля

Нідерландський співак, переможець пісенного конкурсу Євробачення 2019 року Дункан Лоренс (справжнє ім’я Дункан де Мор) вступив у шлюб зі своїм бойфрендом, американським автором пісень Джорданом Гарфілдом. Про свої стосунки вони оголосили в 2020 році, рік тому зізналися, що планують весілля у Швеції – і здійснили мрію.

Церемонія пройшла у передмісті шведської столиці, Стокгольма. А саме – у готелі-замку Häringe Slott, що спеціалізується на романтичному відпочинку та урочистостях. Стильне і вишукане свято прикрасили білосніжні лілії та гіпсофіли. Наречені були вбрані в однакові чорні смокінги, проте по-різному їх стилізували: Дункан вдяг білу сорочку, а Джордан носив свій піджак на голе тіло.

“Містер і містер де Мор”, – підписали молодята світлини, які показали в інстаграмі.

переможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловікомпереможець євробачення 2019 дункан лоренс одружився з чоловіком

Нагадаємо, Дункан Лоренс здобув перемогу на Євробаченні, яке проходило в Тель-Авіві 2019 року із піснею Arcade. Цікаво, що Джордан також писав для нареченого пісні, зокрема Last Night, співавтором якої був.

Фото: instagram.com/itsduncanlaurence

Дивіться також:

Учасник “Холостячки” Андрій Хветкевич одружився зі своїм хлопцем: фото стильного весілля на пляжі

Надя Дорофєєва вийшла заміж за Мішу Кацуріна (ФОТО і ВІДЕО)

“Янгол” Victoria’s Secret Тейлор Гілл вийшла заміж: фото вишуканого весілля в стилі вестерн