Перша леді на війні: Олена Зеленська знялася для The Guardian (ФОТО)

Дружина президента України Олена Зеленська стала героїнею обкладинки журналу Saturday – проєкту знаменитої британської газети The Guardian. “Перша леді на війні” – під таким девізом вийшли її фотосесія та розлоге інтерв’ю.

В матеріалі Олена розповіла про свої переживання з перших днів війни. “Це було сюрралістичне відчуття. Немов я граю в комп’ютерну гру і маю пройти певні рівні, щоб повернутися додому. Та я трималася, а за дивною посмішкою, що з’являлася на моєму обличчі весь перший день, ховала від дітей свою паніку. Ми просто слухалися наказів охорони і йшли, куди нам веліли”.

«Діти поводилися ідеально, — розповіла Олена про 9-річного Кирила та 17-річну Олександру. – Зазвичай їм доводиться повторювати прохання мільйон разів, але того першого дня вони зробили все дуже швидко”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Guardian Saturday (@gdnsaturday)

Поділилася Зеленська і своїми планами щодо психологічної допомоги українцям – цим питанням переймається її офіс. “Українці не звикли звертатися по допомогу до психологів. Ми схильні ігнорувати депресію чи тривогу. Але тепер нам усім треба переглянути ці стереотипи. І знадобиться велика інформаційна кампанія, щоб довести людям: це не їхня вина, що їм нині потрібна психологічна допомога. По неї потрібно та є куди звертатися. Бо перемога – це насамперед відновлення нормального, повноцінного життя”.

Фотосесія  і повний матеріал про історію родини Зеленських та інтерв’ю першої леді – на сайті The Guardian.

Фото: instagram.com/olenazelenska_official

Дивіться також:

Как одевалась Елена Зеленская до того, как стала первой леди: архивные фото

Белым по белому. Вышиванка Елены Зеленской ко Дню Независимости-2020

Хто із зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв