Перші фото вчотирьох: Олександр і Влада Зінченки виписались із другою донькою з пологового

Українська зірка футболу Олександр Зінченко та його дружина Влада Седан-Зінченко 2 серпня стали батьками вдруге – і вже повернулись із немовлям з пологового додому.

Для зустрічі дитини – а у пари народилась друга дівчинка – щасливий тато влаштував вишукану святкову фотозону і фотосесію своїм дівчатам.

“Наше перше фото в новому складі, – тішиться молода мама. – Дякую усім за привітання та ваші теплі побажання”. І показує милу фотоісторію в рожевих тонах.

олександр зінченко влада седан діти друга дочка народилаолександр зінченко влада седан діти друга дочка народилаолександр зінченко влада седан діти друга дочка народилаолександр зінченко влада седан діти друга дочка народилаолександр зінченко влада седан діти друга дочка народилаолександр зінченко влада седан діти друга дочка народила

Нагадаємо, між дітками Зінченків різниця рівно 2 роки і 1 день. Первісток пари, дочка Єва, народилась 1 серпня 2021-го. Ім’я і личко другої доні пара поки приховує.

За день до появи другої малючки Зінченки влаштували Єві чудовий день народження в стилі сафарі – з іграшковим зоопарком і тематичним тортом.

Фото: instagram.com/v.lada_sedan

Дивіться також:

Вітаємо принцесу: Олександр і Влада Зінченки стали батьками вдруге (ФОТО)

Я не звичайна мама: Ліндсі Лохан показала, як виглядяє через 2 тижні після пологів (ФОТО)

Onuka Ната Жижченко і The Maneken Євген Філатов стали батьками вдруге: фото