Пес Патрон зібрав 300 тисяч гривень на допомогу безпритульним тваринам

Пухнастий герой України, пес-сапер Патрон вчора відсвяткував свій день народження. На своє триріччя він попросив у підписників в “Інстаграмі” – а за ним слідкують 335 тисяч прихильників – про донати для тварин, які не мають дому.

“Я знаю, що ви зараз думаєте: «Що б такого тому Патрону подарувати». Хочу попросити допомогти мені зібрати кошти на велииииику миску корму для собачок і котиків, в яких поки немає свого дому: хотів би їх пригостити в честь свого дня народження. Це зовсім необов‘язково, лише якщо у вас є можливість. Я знаю, що зараз кожна копійка не зайва, тому все зрозумію. Всі гроші передам моїм друзям – фонд UAnimals“, – оголосив іменинник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Патрон 🧨 (@patron_dsns)

І місію виконав. Вже сьогодні Патрон відзвітував: “Метелика вже зняв, але, я думаю, завдяки йому ми зібрали 261 470 гривень і 2000 доларів на корм тваринкам. Або це сталось через те, що ви дуже чуйні і класні. Або через обидва варіанти”, – тішиться песик.

Гортайте праворуч, щоб побачити звіт:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Патрон 🧨 (@patron_dsns)

Нагадаємо, іще один хвостатий інфлюенсер, кіт Степан, що змушений був тікати з Харкова, також підтримує безпритульних звіряток і зоопарки в Україні.

Фото: instagram.com/patron_dsns

Дивіться також:

Кіт Степан став волонтером і зібрав понад 10 тисяч доларів для українських притулків і зоопарків

Кіт Степан став зіркою найпрестижнішої блогерської премії світу (ФОТО)