Пірс Броснан із красенями синами знявся в стильній фотосесії

Легендарний актор, виконавець ролі Джеймса Бонда Пірс Броснан став героєм жовтневого числа чоловічого модного журналу GQ. І не сам, а в компанії своїх двох дорослих синів від другого шлюбу, 25-річного Ділана та 21-річного Періса.

Вони позували у стильних образах – та жоден постановочний кадр не може приховати теплої приязні, яка є в стосунках братів із батьком.

Гортайте праворуч, щоб побачити більше фото:

В інтерв’ю, яке скоріше нагадувало веселу приятельську бесіду, хлопці розповіли, як сприймали шалену популярність свого батька. «Дитиною я завжди думав, що у нього багато друзів, — розповідає Ділан, — тому що люди підходили до нього на вулиці, а він дуже довго спілкувався з усіма». Та насправді так Пірс Броснан приязно спілкувався із прихильниками.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British GQ (@britishgq)

Ділан і Періс також розповіли, як проводили час на знімальних майданчиках свого батька, коли були малими. Ділан пригадує, як досліджував льодовий палац із фільму бондіани «Помри, але не зараз». Але Броснан-старший завжди радив синам уникати кар’єри акторів. «Просто тому, що це довбана важка робота. Це хрест, який треба нести. Ви самі себе будуєте і руйнуєте», – пояснює свою позицію Пірс.

Поки що молодші Броснани дослухалися до порад свого батька. Періс малює та займається серфінгом, а також виступав на подіумах як модель для Balmain, Dolce & Gabbana та Moschino. Ділан пише психоделічну музику. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British GQ (@britishgq)

Ділан і Періс кажуть, що багато чого навчилися на прикладі свого батька – дисципліні, пристрасті до життя, впевненості і, головне, не боятися посміятися над собою.

Незабаром на екрани вийде новий фільм із Пірсом Броснаном – геть для нього нетиповий. Ірландська зірка вперше зіграє у фільмі за коміксами із всесвіту DC “Чорний Адам“.

Фото: instagram.com/britishgq

Дивіться також:

Історія кохання Пірса Броснана та його дружини Кілі Шей Сміт у фотографіях

Польская девушка Бонда: как сейчас выглядит Изабелла Скорупко