Померла Руслана Писанка

Сьогодні, 19 липня, вночі обірвалось життя акторки, ведучої інфотеймент-шоу «Твій День» на телеканалі 1+1 – Руслани Писанки. Про це у прямому ефірі «Сніданку з 1+1» повідомили її колеги. Ведучій було 56 років.

«У неї була своя боротьба, своя війна за життя. Але життя розпорядилось так, що вона цієї ночі померла», – сказав Руслан Сенічкін. Бо через повномасштабне вторгнення Писанці довелось поїхали до Німеччини, де у неї виявили важку хворобу. Там вона була вимушена справлятись з нею наодинці. За словами колег, Писанка ніколи не хотіла розповідати, наскільки їй було важко, а навпаки, завжди з надією на майбутнє, з неймовірною життєрадістю.

руслана писанка померларуслана писанка померларуслана писанка померла

Востаннє Руслана виходила на зв’язок із глядачами під час святкування річниця інфотеймент-шоу «Твій День» у травні 2022 року. Тоді усі ведучи програми, яких розкидало світом через повномасштабне вторгнення, увімкнулись до ефіру «Сніданку з 1+1». Під час включення ведуча заявила, що впевнена у перемозі України.

«Життя триває, воно йде вперед. Воно змінюється і ми разом із ним. Буде і «Твій День», і новий день, буде все, коли ми переможемо. І я цієї перемоги очікую, як і усі українці», – у травні наголосила Руслана Писанка.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Руслана Писанка рассказала о состоянии здоровья: “Без операции не обойтись”

Руслана Писанка рассказала, как ей удалось похудеть на 42 кг: фото до и после

Влад Яма показал редкое фото с молодыми Зеленским, Могилевской и Писанкой