Майбутні король Великої Британії, принц Вельський Вільям, 21 червня відсвяткував 42-й день народження. У найліпшій компанії і у веселий та неформальний спосіб: принц разом із двома старшими дітьми, принцом Джорджем та принцесою Шарлоттою, сходив на концерт співачки Тейлор Свіфт.
Королівська родина підспівувала і танцювала разом із усім велетенським стадіоном Вемблі, де виступала артистка. Ці кадри зазнімкували глядачі:
@jessicagolich @KK 🚨🩷 Prince William dancing to “Shake It Off” last night lmaoooooo #princewilliamerastour #wembleyn1 #wembleytstheerastour #wembleyn2 #tstheerastourwembley #londonerastour
Ба більше, принц-іменинник із дітьми зустрілися з Тейлор Свіфт та її коханим, футболістом Тревісом Келсі, за кулісами, і наробили селфі, якими потім поділилися в своїх акаунтах.
Молодший син принца Вільяма, принц Луї, на концерт не пішов. Як і дружина, принцеса Кетрін, яка, нагадаємо, бореться з раком і тільки днями вперше за пів року з’явилась на публіці на честь офіційного дня народження короля Чарльза III.
Фото: instagram.com/taylorswift, instagram.com/princeandprincessofwales
Дивіться також:
Принцеса Кетрін вперше з’явилась на публіці після новин про тяжку хворобу (ФОТО)
Принц Вільям та Кейт Міддлтон святкують 13-ту річницю весілля: найкращі фото одруження