Режисер тревел-шоу «Орел і Решка» Женя Синельников про пережите в Бучі: “Окупант навів на мене дуло гвинтівки”

Співавтор і режисер тревел-шоу «Орел і Решка» (Новий канал) Женя Синельников дивом зумів залишитися живим після окупації рідного містечка. Два тижні він разом із сім’єю провів у Бучі — місті під Києвом, яке окупували російські війська. Про жахіття, які йому довелося пережити за цей час, Женя розповів Славі Дьоміну у свіжому випуску «Слава+».

“Все розвивалося спіралью, не можу сказати, коли був критичний момент. Спершу було страшно, коли літали винищувачі. Потім пішли танки, залпи, розриви поряд. Потім почали потрапляти у будинки, які ми бачили поряд, почалися пожежі. Найстрашніше у всій нашій історії – це авіація. Мені досі сниться, як із лісу вилітає літак і випускає у нас ракети. Ця картинка – просто жах, – зізнався Женя. — Я забігаю в будинок, кричу: «Швидко всі в укриття!» Ми ховаємось у коридорі, де немає вікон, я накриваю сім’ю та в цей момент відбувається вибух, вилітають усі вікна, летить штукатурка, люстри падають. Моторошно”.

Женя Синельников із сином

Але на цьому страхи не закінчилися. Незабаром до будинку Синельникова прийшли 20 загарбників із автоматами.

“Вони сказали: «Не хвилюйтеся, ми прийшли з миром». Усіх посадили, переписали, обшукали хату. Це не передати словами. До речі, вони мене впізнали: «О, «Орел і Решка», дай мені автограф». У будинку було дуже темно, тому військовий навів на мене дуло гвинтівки і… увімкнув підсвічування, — розповів про пережите співавтор «Орла та Решки». — Не дай Боже нікому це пережити. Може, завдяки тому, що нас впізнали, нам хоч би залишили життя. Дуже багато людей навколо розстрілювали, бо вони просто не пускали російських військових у будинок”.

Будинок Жені Синельникова

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

«Бородата котомамця»: як актор Олексій Суровцев рятує покинутих тварин у війну