Давно ми не бачили актора і музиканта Кіану Рівза та його обраницю, художницю Александру Грант. Минуло понад пів року відтоді. які вони востаннє з’являлись разом на публіці. Проте на в суботу, 13 квітня, вони з’явились разом на гала0вечорі в музеї сучасного мистецтва The Geffen Contemporary at MOCA.

Пара щиро тішилися своєму побаченню на заході – і без зайвої скромності цілувалась на очах у публіки.

Александра вбралась у довгу смарагдово-блакитну сукню з атласу с разючим декольте. Кіану ж вибрав костюм, до якого додав зручні туристичні черевики і шарф.

кіану рівз дівчина дружина александра гранд родина з ким зустрічається живе
Александра Грант і Кіану Рівз, 13 квітня 2024 року
кіану рівз дівчина дружина александра гранд родина з ким зустрічається живе
Александра Грант і Кіану Рівз, 13 квітня 2024 року

Кіану і Александра давно разом – проте виходять в люди рідко, і переважно на мистецькі заходи в музеях Лос-Анджелеса. Видання People через свої джерела довідалось: і він, і вона багато працюють, а вільний час воліють проводити вдома одне з одним і з радістю запрошують друзів у гості. Александру, каже джерело, всі дуже люблять – Кіану пощастило з обраницею.

Що ж, залишається тільки порадіти за нього, адже довгий час Кіану не щастило в коханні. Кілька нетривалих романів із колегами-акторками, як-от Кері-Енн Мосс і Сандрою Буллок. Спільна дитина з асистенткою режисера Дженніфер Сайм народилась мертвою, а невдовзі і сама Дженніфер загинула в аварії.

Тож зустріч у зрілому віці з Александрою Грант, яка встигла побудувати успішну кар’єру, стала довгоочікуваним щастям для чоловіка. Їх звела робота: Кіану написав книжку, Александрі її проілюструвала. Так з 2011 року вони потайки почали зустрічатися,

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Молодий і усміхнений: 10 рідкісних фото Кіану Рівза

Рідкісні кадри: щасливий Кіану Рівз цілується зі своєю дівчиною на червоній доріжці (ФОТО)