Рідкісні кадри: Кіт Гаррінгтон і Роуз Леслі прийшли на модний показ (ФОТО)

Акторське подружжя Кіт Гаррінгтон і Роуз Леслі ведуть усамітнений спосіб життя. На світських заходах з’являються раз на кілька років. І цей момент настав – вони прийшли на модний показ Louis Vuitton під час Тижня моди в Парижі.

Кіт обрав яскраво-жовтий піджак із синіми гудзиками у вигляді квітів. Роуз вдягла укорочений жакет і ботильйони з квадратним носом – модне взуття 2023 року.

кіт гаррінгтон роуз леслі гра престолів
Роуз Леслі і Кіт Гаррінгтон на показі Louis Vuitton осінь-зима 2023-2024, 19 січня 2023 р.

Стосунки між зірковою парою почалися у 2011 році. Спочатку не все йшло гладко, і актори на якийсь час розлучалися. Але потім Кіт та Роуз зійшлися знову. За чотири роки, в 2016-му, вони підтвердили свій роман публічно. В 2017-му оголосили про заручини: як у давні добри часи, через колонку “Шлюби” у газеті The Times. А влітку 2018 року влаштували неймовірну церемонію весілля в Абердинширі, Шотландія, у замку XII століття. Вибір місця пов’язаний із походженням Роуз – вона нащадок старовинного шотландського року.

Пара успішно приховувала вагітність Роуз, як і досі приховує ім’я та обличчя сина. Малюк народився у лютому 2021 року. Для обох це перший шлюб і перша дитина.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Кит Харингтон и Роуз Лесли поженились. Милая свадьба звезд “Игры престолов”

Звезды “Игры престолов” Кит Харрингтон и Роуз Лесли впервые вышли в свет после рождения ребенка (ФОТО)

Сара Мішель Геллар із чоловіком вийшли разом на червону доріжку вперше за 15 років (ФОТО)

Рідкісні кадри: Річард Гір привів дружину на кінопрем’єру свого нового фільму (ФОТО)