Рідкісні кадри: Лілія Подкопаєва показала дорослого красеня сина в день його 18-ліття (ФОТО)

У зіркової гімнастки Лілії Подкопаєвої – особливе свято: її старшій дитині, сину Вадиму, виповнилося 18 років.

Хлопець давно не з’являвся в соцмережах мами і на публічних заходах із нею, тож те, який він зараз дорослий, вражає.

“Сину, сьогодні 18! Останній рік шкільного казкового світу. Насолоджуйся кожною миттю свого часу – секундою, хвилиною, годиною, днем та місяцем”, – щиро зичить Лілія Вадимові – і ділиться світлинами з ним, зараз в момент святкування, і архівними дитячими знімками, які не показувала раніше.

Таким виріс Вадим:

лілія подкопаєва син вадим
Лілія Подкопаєва зі старшим сином Вадимом
лілія подкопаєва син вадим
Лілія Подкопаєва зі старшим сином Вадимом

А таким він був у дитинстві:

лілія подкопаєва син вадим
Лілія Подкопаєва з маленьким Вадимом

лілія подкопаєва син вадим

лілія подкопаєва син вадим

лілія подкопаєва син вадим лілія подкопаєва син вадим лілія подкопаєва син вадим

Подкопаєвій є чим пишатись: Вадим, який закінчує школу в США, де мешкає Лілія, її чоловік та всі діти, вступив до престижного вишу і отримав стипендію як юний талант! “Вадиме, ми вже знаємо, у якому університеті ти розкриєш нові сторінки свого майбутнього життя. Ти не просто вступив – ти став володарем стипендії, визнаним кращим студентом! Не знаю, як не пишатися тобою, вчусь у тебе та радію за тебе. Сину, нехай твої кроки завжди линуть вершинами, і пам’ятай, що – все тільки починається. Мрій, рости, перемагай!” – бажає Лілія.

Лілія не є біологічною мамою Вадима, проте стала хлопчикові справді люблячою мамою. І з появою сина життя її дивовижно змінилося. На той час вона була заміжня за Тимофієм Нагорним. “Лікарі говорили, що я не матиму дітей. І ми з Тимофієм вирішили усиновити дитину, – розповідала Лілія в інтерв’ю. –  З дитячим фондом ЮНІСЕФ ми їздили дитячими будинками України, і я зустріла свого сина, він мене тоді вибрав, взяв за руку. Йому було лише 6 місяців. І буквально за рік народилася Кароліна. Вважаю, тоді сталося справжнє диво”.

Зараз у Лілії троє діток. Крім старших Вадима і 17-річної Кароліни, є також 4-річна Евеліна. Дівчинка з’явилась у шлюбі Лілії з Ігорем Дубінським, її третім чоловіком.

Фото: instagram.com/podkopayeva_official

Дивіться також:

Моменти тріумфу Лілії Подкопаєвої: 7 архівних фото

Рідкісні кадри: Лілія Подкопаєва показала 16-річну доньку (ФОТО)

Лилия Подкопаева рассказала, как пережила нападение, громкий развод и нашла новую любовь