Рідкісні кадри: Шарліз Терон вперше привела молодшу дочку на модний показ (ФОТО)

Останнім часом оскароносна акторка Шарліз Терон стала набагато відвертішою щодо свого особистого життя, а саме двох своїх дочок. Не так давно 48-річна зірка вперше взяла на модний показ старшу, Джексон, – а тепер потішила молодшу, Огест.

Дебютний світський вихід 7-річної Огест стався на показі Dior у Нью-Йорку – як відомо, Шарліз вже багато років є амбасадоркою Дому і обличчям одного з культових ароматів J`adore.

Терон та її дочка, вбрані в модні речі Dior, сиділи в першому ряду показу, який відбувся в Бруклінському музеї.

шарліз терон діти дочки
Шарліз Терон із молодшою дочкою Огаст
шарліз терон діти дочки
Шарліз Терон із молодшою дочкою Огаст

В Нью-Йорку зірка та її дочка також гуляли містом, смачно їли, були в музеях, зустрічались із друзями – кадри їхніх веселих прогулянок з’явились в її інстаграмі.

шарліз терон діти дочкишарліз терон діти дочкишарліз терон діти дочкишарліз терон діти дочкишарліз терон діти дочки

А ще кількома тижнями раніше, на шкільні весняні канікули, Шарліз вже з обома дочками їздила в Диснейленд – і світлинами цієї подорожі Терон теж люб’язно поділилась у соцмережах. Вочевидь, поки що дочки їй це не забороняють.

шарліз терон діти дочки
Шарліз Терон із доньками Джексон і Огаст

Шарліз Терон вдочерила обох дітей у 2012 та 2015 роках. В одному з інтерв’ю вона так обґрунтувала це рішення: “Я завжди усвідомлювала, що в цьому світі дуже багато дітей, які не мають сімей. Усиновлення – дуже особиста справа, я знаю людей, яких дуже люблю, але які не відчувають, що можуть виховати іншу дитину як свою власну. Я це поважаю. Але для мене – і я не можу бути єдиною людиною, яка так вважає – немає різниці у вихованні усиновленої дитини і власної біологічної. Всиновлення було моїм першим вибором, навіть коли я була у стосунках. Я була дуже чесною зі своїми партнерами, що я відкрита для того, щоб мати власних біологічних дітей, але усиновлення повинно бути частиною мого життя”.

Зауважимо, Джексон – трансгендерна дитина: в три роки біологічно хлопчик почав асоціювати і позиціонувати себе як дівчинка.

Фото: Getty Images, instagram.com/charlizeafrica

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Шарліз Терон привела дочку на модний показ (ФОТО)

Як Шарліз Терон виглядала в молодості: 10 архівних фото