Родинний портрет: Ріанна з A$AP Rocky та 9-місячним сином знялися для Vogue (ФОТО)

Співачка Ріанна, яка днями оголосила про свою другу вагітність, стала головною героїнею березневого числа британського Vogue. Разом із нею у фотосесії знялися її цивільний чоловік, музикант A$AP Rocky, та їхній 9-місячний син.

Сфотографували зіркових батьків та їхнього малюка голландський дует фотографів Інез ван Ламсверде і Вінуд Матадін. “Погляньте, він позує!” — вражено зауважила Ріанна про сина. Малюк і справді радо позував, веселився і посміхався.

У великому інтерв’ю виданню Ріанна багато розповіла про свій досвід материнства і про маленького сина. Що народиться хлопчик, музиканти знали. “Рокі хотів знати. Він хотів хлопчика, — розповіла Ріанна. А я думала: «Господи, будь ласка, дозволь цьому чоловікові отримати те, що він хоче».

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue)

Після народження сина, зізнається співачка, «я не могла повірити в реальність того, що сталося. По суті, з однієї людини я стала двома. Ви заходите в лікарню як пара, а виходите з неї сім’єю з трьох осіб. Це шаленство. І боже мій, ці перші дні божевільні. Ти не спиш. Зовсім. Навіть якби хотів. Ми прийшли додому, де нас чекала тільки холодна індичка. Були лише ми, батьки, та наша дитина. І я почувалася здебільшого як зомбі».

«Ти просто переживаєш, — продовжує вона, — навіть до параної. Думаєш: вони довірили нам повернутися додому з цією дитиною? Із цим новим життям? Ні лікарів, ні медсестер, ми просто… їдьте додому?»

Стиль Ріанни під час вагітності став знаковим. Інша річ – після пологів. «Перший тиждень після пологового я носила тільки худі. Але за кілька тижнів не знала, що вдягнути. Все занадто маленьке або занадто велике. Тут головне перечекати, інакше накупиш купу одягу, який не встигнеш поносити. Хіба що знову завагітнієш». Звучить цікаво з огляду на те, що Ріанна таки завагітніла вдруге!


Модним хлопчиком вони виховує і сина. «Один із моїх улюблених нарядів, які він має, — це мініатюрна версія одягу Роккі. Мені подобається одягати його в речі, які не схожі на типовий дитячий одяг».

Повний текст інтерв’ю і фотосесія – за посиланням.

Фото: instagram.com/badgalriri

Дивіться також:

Найстильніші образи вагітної Ріанни (ФОТО)

Ріанна вагітна другою дитиною і показала круглий живіт під час епічного шоу на Супербоулі (ФОТО)

Ріанна вперше показала обличчя сина від A$AP Rocky на милому відео