Українська співачка та сонграйтерка ROXOLANA разом з ініціативою BlueCheck Ukraine та її співзасновником, актором Лієвом Шрайбером зібрала кошти для благої справи. Метою був збір коштів на медичне обладнання для львівської Лікарні Святого Миколая через фонд “Запорука”.

Фандрейзинг відбувся у Вашингтоні під час благодійного заходу, який вшановував жінок на війні. На даху готелю Zena, відомого своєю колекцією сучасного мистецтва, присвяченого видатним жінкам, ROXOLANA виконала свої найвідоміші пісні та розповіла про ситуацію в Україні і те, як можна допомогти українським дітям, що потерпають від військової агресії росії.

роксолана лієв шрайбер ROXOLANA війна благодійність Україна роксолана лієв шрайбер ROXOLANA війна благодійність Україна

“Я щаслива, що завдяки стільком небайдужим людям нам вдалось зібрати кошти, за які буде придбано мобільний нейрохірургічний операційний стіл PST300. Це дуже потрібне зараз обладнання, адже за його допомогою можна проводити складні операції на головному та спинному мозку. Зараз навантаження на хірургічне відділення Лікарні Святого Миколая дуже зросло,  лікарі оперують дітей в три зміни бех вихідних, в тому числі і діток, поранених від військових снарядів. Вартість такого операційного стола складає близько 80 тисяч доларів, тому ми об’єднались із благодійним фондом “Запорука”, щоб допомогти з його придбанням, – розповідає співачка. – Я дуже вдячна всім американцям, які прийшли послухати мої пісні і допомогли фінансово реалізувати ініціативу, щоб українські діти оперативно отримали якісне лікування”.

Гроші на обладнання також вдалось зібрати завдяки знаменитому американському актору, продюсеру та режисеру Лієву Шрайберу – зіркою фільмів “Люди Х: Росомаха“, “Крик“, “У центрі уваги” та серіалу “Рей Донован“. Він розповів Роксолані про своє українське коріння по материнській лінії та поділився враженнями від нещодавньої поїздки до України.

роксолана лієв шрайбер ROXOLANA війна благодійність Україна
ROXOLANA і Лієв Шрайбер
роксолана лієв шрайбер ROXOLANA війна благодійність Україна
ROXOLANA і Посол України в США Оксана Маркарова

Оскільки Шрайбер є співзасновником ініціативи BlueCheck Ukraine, яка перевіряє благодійні організації, що працюють в Україні, і надсилає їм фінансування зі своїх глобальних пожертв, BlueCheck Ukraine, дізнавшись про збір коштів, провела процедуру верифікації фонду “Запорука” та зробила значний внесок у придбання медичного обладнання.

16 червня ROXOLANA візьме участь у благодійному онлайн-концерті на підтримку України за ініціативи World Unite For Ukraine, який транслюватиметься у 25 країнах світу та включатиме виступи Pink Floyd, AJR, Pat McGee Band, Crash Test Dummies, Руслани, NK, Jamala, Michelle Andrade, Dorofeeva, Positiff та Ріаnобой.

Фото: надані прес-службою

Дивіться також:

Анджеліна Джолі приїхала у Львів з гуманітарною місією — відео

Річард Гір передав на аукціон унікальну автівку, щоб допомогти українцям