Що з обличчям? Глядачі насилу впізнали Мадонну після філерів на “Греммі” 2023 (ФОТО)

Співачка Мадонна, музична легенда сучасності, зробила сюрприз глядачам і гостям церемонії “Греммі” 2023. Вона з’явилася для оголошення кращого дуету – і оскільки ним стала провокативна робота Семі Сміта та Кім Петрас Unholy“, логічно, що саме Мадонна, знана майстриня вишуканих еротичних провокацій, вручала заповітну статуетку артистам.

Проте не образ співачки, а її зовнішність вразили всіх. Мадонну насилу можна було впізнати – її оличчя було геть не таким, як вона останнім часом показувала в соцмережах. Філери змінили його пропорції. А грубий жакет із довгою спідницею зробили її фігуру масивною і змінили поставу.

Так Мадонна виглядала на “Греммі” 2023:

мадонна пластика філери греммі 2023
Мадонна на сцені “Греммі” 2023, 5 лютого 2023 р.
мадонна пластика філери греммі 2023
Мадонна на сцені “Греммі” 2023, 5 лютого 2023 р.
мадонна пластика філери греммі 2023
Мадонна на сцені “Греммі” 2023, 5 лютого 2023 р.

А так – у себе в “інстаграмі” і на свіжій обкладинці Vanity Fair:

мадонна пластика філери греммі 2023мадонна пластика філери греммі 2023

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

 У коментарях під світлинами зірки розгорілися дебати. Хтось – симптоматично, з рунету – вправлявся у дурних кпинах. Та більшість вважають ситуацію із зовнішністю Мадонни діагнозом нашого часу. “Вона вибілює брови, тому що це модно, вона носить гріллзи на зубах, тому що вона завжди любить експерименти і трендові штучки — і вона має філлери в обличчі, тому що ми не дозволяємо жінкам залишатися актуальними, коли вони старіють. Мені б хотілося, щоб вона була новаторкою, зразком для наслідування для жінок-артисток, які старіють природним шляхом. Але замість цього вона дотримується правил індустрії, яка говорить: ким би ви не були, не старійте. Ми не можемо очікувати, що вона не піддасться цьому. Ось і маємо приголомшливий результат. Це сумно”, – вважає письменниця і продюсерка Стейсі Бонд.

Фото: Getty Images, instagram.com/madonna

Дивіться також:

Мадонна з донькою Лурдес, Бруклін Бекхем, Кеті Голмс та інші топ-зірки закрили тиждень моди у Нью-Йорку (ФОТО)

Вперше після спотворюючої пластики: Лінда Євангеліста знялася для обкладинки Vogue (ФОТО)

Як Кайлі Дженнер виглядала до пластики і філерів: 10 рідкісних фото