Ярослава Притула, или Slavia, бывшая жена Михаила Хомы, он же Dzidzio, показала редкое архивное фото. На нем оба артиста молоды – и еще вместе.

На снимок певица наложила музыку – их с Михаилом дуэт «Vivo per lei». И рассказала о новом этапе отношений, который проходит с бывшим мужем.

джидзьо михаил хома жена бывшая развод славия

“Сидимо з Мішею, п’ємо каву з шоколадкою, а всередині обгортки надпис: “Щоб мати гарні спогади, потрібно більше, ніж хороша пам’ять”.

Кожні стосунки проходять певні етапи. У нас з Михайлом зараз етап вдячності. Ми багато пройшли, і це дуже цінний досвід для кожного з нас. Ми близькі, і рідні люди. Кожен з нас бажає один одному тільки найкращого.

Наш дует «Vivo per lei» італійською та іспанською мовами це один з багатьох гарних спогадів того часу, коли ми співали в дуеті”, – поделилась Ярослава. Их голоса действительно звучат очень гармонично:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SLAVIA (@slavia_official)

“Я завжди хотіла, щоб Михасик повернувся до себе справжнього, до свого природнього тембру голосу. Мені подобається поєднання наших голосів у цій пісні, та інших дуетах, які, можливо, ще почуєте…” – интригует артистка.

Напомним, пара Ярославы и Михаила рассталась около года назад. Они были вместе 20 лет.

Фото: instagram.com/slavia_official

Смотрите также:

Дзидзьо раскрыл причины развода с женой после 20 лет отношений

Жена Дзидзьо драматически прокомментировала новость о разводе: «Я привыкла, что меня не должно быть»