Тарас Тополя та Alyosha зустрілися вперше з початку повномасштабної війни – ніжне фото

Тарас Тополя, фронтмен гурту Antytila, ще до повномасштабного вторгнення став на захист країни. З середини лютого він записався до лавт ТрО. Попри те що за законом має право не бути мобілізованим як батько трьох маленьких дітей, Тарас служить парамедиком в ЗСУ – наразі на Харківщині.

Увесь цей час він не бачився із дружиною – 24 лютого співачка Alyosha із дітьми поїхала на захід України, а потім через Варшаву вилетіла до матері та вітчима Тараса у США. І от нарешті, коли музикант мав коротку відпутку, Alyosha приїхала до Києва, щоб побачитися із коханим бодай на кілька днів. Бо, як зізнається сама, вже не витримувала розлуки.

І нарешті пара зустрілась – і поділилася спільною світлиною у соцмережах.

тарас тополя алеша alyosha війна

“Київ. Ранок – сто тридцять восьмий. Настрій – кохаю. Місяць – жити заради. Фото на прощання. Хтось в USA, а хтось у Харків. Хорошого польоту, кохана”, – написав Тарас у соцмережах під фото із дружиною.

Під час відпустки Тарас приділив час і музиці. “Поки в Києві, швиденько записав на студії вокали до трьох композицій. Біля мікрофону згадуєш, заради чого вся боротьба. В нашому випадку – великою мірою заради того, щоб нескорена Україна звучала своїми піснями й промовляла гучно мовою на увесь світ! Так і буде!” – впевнений Тарас.

Це завдання – примусити світ повторювати ім’я “Україна” – Тарас майстерно виконав. Хоча б спільним треком із Едом Шираном2step“.

Фото: facebook.com/taras.topolya

Дивіться також:

Тарас Тополя святкує 35-ліття на передовій: “По позиціях працює танк”

Хто із зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

ALYOSHA: «Для меня самым важным событием стало знакомство с мужем»