Титул «Міс Україна Всесвіт»-2022 отримала Вікторія Апанасенко з Чернігова: фото і відео

У зв’язку з активною фазою війни в Україні оргкомітет конкурсу «Міс Україна Всесвіт» відмовився від традиційного святкового шоу цього року. Після консультацій із партнерами з Miss Universe (США) було прийнято рішення передати офіційний титул«Міс Україна Всесвіт»-2022 Вікторії Апанасенко, яка стала «I Віце-Міс Україна Всесвіт»-2021. Вікторія Апанасенко представить Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»-2022.

«Нашій країні зараз не до свята, але нам потрібно використовувати усі можливі засоби, щоб привернути увагу до подій, які відбуваються у нашій державі. Саме тому ми вирішили не втрачати можливість представити Україну у всесвітньому фіналі відомого конкурсу «Міс Всесвіт», який має 70-річну історію та транслюється у кожній країні світу. Наша місія на міжнародній арені – розповісти історію нашої країни та боротися за правду і мир на культурному фронті, закликаючи світову спільноту почути голоси нашого народу та закликати зупинити росію і її жорстоку загарбницьку війну. Ми їдемо боротися не за красу, а за перемогу» – президентка конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анна Філімонова.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко

28-річна Вікторія Апанасенко активно бореться за перемогу України на інформаційному фронті та займається волонтерською діяльністю. Вікторія допомагає столичному закладу Naive готувати їжу для батальйону Збройних Сил України та київським бабусям і дідусям, які залишились самі, без родичів. Удвох із подругою Вікторія надає адресну допомогу продуктами харчування, медикаментами і засобами гігієни дітям, людям похилого віку та внутрішньо переміщеним осібам. Спочатку вони розвозили набори з допомогою по Києву, а пізніше – по найбільш постраждалих містах у передмісті – Ірпені, Бучі та Гостомелі. Таким чином подругам вдалося допомогти вже більше ніж сотні родин.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенкоміс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко

Вікторія закінчила факультет психології КНУ ім.Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота». Обрала цей фах, тому що завжди мала щире бажання сприяти вирішенню соціальних проблем, що існують у нашому суспільстві, та мати можливість допомагати вразливим верствам населення. Дівчина – професійна модель і зараз активно підтримує українські бренди, співпрацюючи з талановитими дизайнерами. Вільно володіє українською та англійською мовами. З дитинства займалася художньою гімнастикою, бальними та сучасними танцями, малюванням, брала участь у конкурсах читців поезії та прози. Пише вірші та готує до випуску власну книгу поезії.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенкоміс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко

«Коли мені зателефонувала Анна Філімонова і сказала, що я буду представляти Україну на «Міс Всесвіт», я була волонтером в ресторані і мила підлогу. Мій шок складно було передати словами. Це була багаторічна мрія мого дитинства. Напевно, вперше за довгий час я заплакала від щастя. Я дуже люблю свою рідну Україну і це велика честь представляти її на міжнародному рівні. Я безмежно вдячна Оргкомітету «Міс Україна Всесвіт» за цю можливість.

Дуже важливо продовжувати говорити про війну, бути надійним тилом для наших ЗСУ. Нам потрібна пітримка інших країн, щоб зберегти життя наших людей та зупинити жорстокість росії. Я усвідомлюю відповідальність у такий важкий і жахливий час бути одним із амбасадорів України на міжнародній арені, говорити голосом усіх жінок нашої країни. За весь час моєї волонтерської роботи, дивлячись у очі наших людей, я бачила неймовірну силу і міць. Саме в ній справжня краса. Я їду боротися не за свою перемогу, а за перемогу своєї країни» – ділиться враженнями Вікторія Апанасенко.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко

Саме зараз триває інтенсивна підготовка до участі у фіналі відомого конкурсу «Міс Всесвіт», дата та місце проведення якого стануть відомі пізніше.

Фото: надані PR-служою

Дивіться також:

“Мисс Украина Вселенная”-2021 стала участница шоу “Холостяк” Анна Неплях (ФОТО)

Не узнать: «Мисс Украина Вселенная» Анна Неплях показала, как выглядела в детстве (ФОТО)