У розкішній білизні: Ріанна знялася у відвертій фотосесії

Співачка Ріанна, яка стала успішною дизайнеркою розкішної білизни під брендом  Savage x Fenty, напередодні показу четвертого шоу представила гарячий “тизер”. У своїх соцмережах зірка показала знімки у вишуканій білизні та корсетах.

“З нетерпінням чекаю четвертого шоу, щоб ви могли мати ці речі і собі”, – спокушає співачка. І справді, Savage x Fenty став таким популярним тому, що пропонує сексуальну і гарну білизну від найменших до найбільших розмірів.

ріанна білизна Savage x Fenty vol 4ріанна білизна Savage x Fenty vol 4ріанна білизна Savage x Fenty vol 4ріанна білизна Savage x Fenty vol 4ріанна білизна Savage x Fenty vol 4ріанна білизна Savage x Fenty vol 4ріанна білизна Savage x Fenty vol 4ріанна білизна Savage x Fenty vol 4

Шоу Savage x Fenty виходять у форматі фільмів. Четвертий покажуть на Amazon Prime Video, і ця містична стрічка, як свого часу модні шоу Victoria’s Secret, зібрала зіркових учасників різного віку, комплекції, сексуальної та гендерної ідентичності: 30-літня модель-лесбійка Кара Делевінь, 65-літня акторка Шеріл Лі Ральф, плюс-сайз модель Прешіс Лі і учасниця RuPaul Drag Race Корнбред, а також знамениті моделі Джоан Смолз і Лара Стоун.

В шоу покажуть і чоловічу колекцію – серед манекенників бере участь актор із “Чорної пантериВінстон Дьюк. А головна інтрига – Джонні Депп: можливо, і його ми побачимо у білизні від Ріанни?

Фото: instagram.com/badgalriri

Дивіться також:

В обіймах коханого: Ріанна вперше після пологів вийшла на червону доріжку (ФОТО)

Безумный шляпник. История причесок Джонни Деппа