20 серпня 2022 року Дженніфер Лопес та Бен Аффлек, найзнаменитіша зіркова пара, влаштували весіля. Церемонія була вишуканою і втаємниченою: запросили тільки родину і найближчих друзів, і світлинами заборонили ділитися.

Аж поки Дженніфер Аффлек – а зірка офіційно взяла прізвище чоловіка – не розповіла сама всі деталі і не показала фото у розсилці On The JLo. Справді, весілля, яке тривало кілька днів на ранчо Бена у штаті Джорджія, вийшло неймовірним: улюблені пісні у виконанні улюбленого співака, вишукані сукні нареченої, казкова флористика і декор у білих, рожевих, бузкових та синіх тонах – свій до кожної з частин весілля…

«Це рай. Саме тут і зараз». Це одна з моїх улюблених реплік Бена з його режисерського фільму «Закон ночі». Він також сказав це ввечері під час нашого весілля у своїй весільній клятві, і я подумала: це ідеально”, – зізнається Дженніфер.

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

Проте до самої церемонії не обійшлося і без тривог та курйозів, які трапляються із нареченими. Майже увесь тиждень саме в той час, на який була назначена церемонія вінчання, починався дощ. Усі гості підхопили шлунковий розлад і кілька днів приходили до тями. Чи хвилювалася наречена? “Насправді, ні. Цілий тиждень я відчувала спокій і впевненість, що ми в руках Бога”.

“О шостій сорок п’ять вечора у суботу, 20 серпня, сонце вирвалося на волю й кинуло свої промені, наче маленькі діаманти, що затанцювали над річкою за імпровізованим вівтарем на нашому задньому дворі. Небо було ясно-блакитним, і далекі чисто-білі хмари міцно трималися в ньому. Коли сонце сідало за живі дуби, вкриті мохом, теплий вітерець пронизав галявину, де сиділи наші найближчі родичі та друзі, і нарешті я почала спускатися сходами, які вели мене до решти мого життя”, – так поетично описала Дженніфер свою церемонію.

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

Вона йшла під пісню, яка була особливою для обох ще тоді, 20 років тому. І Джен зробила Бенові сюрприз – запросила її виконавця Марка Кона, щоб він її заспівав.

“Першою піснею, яку він зіграв, була не наша улюблена «True Companion», – зауважує Дженніфер. – Це була «The Things We’ve Handed Down» — пісня про дітей, цю дивовижну таємницю буття. Це був ідеальний вибір, оскільки п’ятеро наших дітей йшли до вівтаря попереду мене. Ми не просто одружувалися одне з одним; ми поєднували цих дітей у новій родині. Вони були єдиними людьми, яких ми попросили бути свідками на нашому весіллі”.

Коли старша, 17-річна Вайолетт Аффлек, пройшла до місця вінчання, зазвучала та сама особлива для наречених «True Companion» – “пісня, яку ми вперше прослухали разом, що, здавалося, було тільки вчора і цілу вічність тому”.

“Пізніше Бен сказав мені, що коли почув акорди пісні та побачив Марка Кона, він був вражений і відчув, як обидві дороги, якими ми раніше йшли нарізно, поєдналися у спільний шлях, неминуче, безсумнівно та ідеально. І коли він побачив, що я з’явилася на вершині сходів тієї миті, це набуло абсолютного сенсу, хоча й досі здавалося, що у це неможливо повірити, як у найкращому сні, де ти хочеш ніколи не прокидатися”, – розчулено зізнається місіс Аффлек. І тут же жартує:

“Можливо, у мене було б багато подібних думок, якби я так сильно не зосереджувалася на тому, щоб не спіткнутися об свою сукню. Проте коли я підійшла достатньо близько, щоб побачити його обличчя, це мало для мене такий же особливий сенс. Деякі старі рани були загоєні того дня, і тягар минулого нарешті спав з наших плечей. Коло замкнулося — і геть не так, як ми планували. Краще”.

За американською традицією, напередодні власне церемонії молодята запрошують гостей на репетиційну вечерю. “Ми з Беном сміялися про те, що знову одружимося в нашому віці. Ми обоє були одружені раніше, і ми вже не діти, але чомусь тепер це здавалося єдиним правильним віком. Нещодавно я прочитала слова Райнера Марії Рільке у «Листах до молодого поета». Він сказав, що до кохання треба бути готовим. «Для людини любити іншу — це найскладніше завдання. Це робота, до якої вся інша робота є лише підготовкою». Вміти любити когось так, щоб ти хотів бути для нього кращим і робити його щасливим, тому що дарувати щастя і любов стає більш радісним, ніж отримувати, – це справжнє піднесене доросле кохання”, – констатує Лопес.

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьбадженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

Церемонія, урочистий прийом із вечерею від мішленівського кухаря і вечрка з діджей-сетом та салютом над річкою пройшли ідеально.

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьбадженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

А наступного дня молодята покликали гостей на бранч до озера.

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

Мені хотілося, щоб кожен день мав особливий характер, але відповідав обстановці, в якій ми провели ті вихідні: атмосфера була домашньою, у рустикальному стилі”, – коментує Дженніфер свій вишуканий весільний вікенд.

І підбіває підсумки: “Багато років тому ми навіть не підозрювали, що наша дорога передбачає подолання стількох лабіринтів і сюрпризів, благословень і насолод. Усе це досягло кульмінації в цей момент, один із найдосконаліших у нашому житті. Ми не могли бути щасливішими. Я бажаю всім вам такого ж щастя”.

дженніфер лопес бен аффлек весілля свадьба

Фото: onthejlo.com

Дивіться також:

Три сукні ручної роботи і гламурний макіяж: яким був весільний образ Дженніфер Лопес (ФОТО і ВІДЕО)

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес: історія кохання у фотографіях

Як Дженніфер Лопес і Бен Аффлек проводять медовий місяць: фоторепортаж