В спідниці і короткій шубі: Роберт Паттінсон епатував гостей модного показу (ФОТО)

Актор Роберт Паттінсон привернув увагу своїм нестандартним образом навіть на велелюдному Тижні чоловічої моди в Парижі, де можна побачити найрізноманітніші способи проявити себе. Адже на показ Dior він убрався дуже нестандартно і нехарактерно для себе.

Коротка коричнева шуба-чебурашка, замість штанів – спідниця до коліна і чоботи з гольфами: в той час як Девід Бекхем із сином чи Едді Редмейн обрали твідові костюми, Роберт пішов іншим шляхом.

роберт паттінсон в спідниці
Роберт Паттінсон на показі Dior осінь-зима 2023-2024, 20 січня 2023 р.
роберт паттінсон в спідниці
Акторка Гвендолін Крісті, дизайнер Кім Джонс і актор Роберт Паттінсон на показі Dior осінь-зима 2023-2024, 20 січня 2023 р.

Втім, Роберт Паттінсон – далеко не перша зірка в спідниці на червоних доріжках і світських заходах. Влітку голі ноги явив публіці Бред Пітт – у лляному костюмі зі спідницею. Раніше подібним чином про себе заявляли Пітт Девідсон, Джаред Лето і Він Дизель.

Нагадіємо, місяць тому Роберт Паттінсон здійснив іще один сміливий вихід у люди. Але сміливий не образом, а супутницею. Він нарешті офіційно вийшов зі своєю дівчиною, моделлю С’юкі Вотергауз, як пара.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Бред Пітт вийшов на червону доріжку у спідниці і засвітив татуювання (ФОТО)

Роберт Паттінсон вперше вийшов у світ зі своєю дівчиною С’юкі Вотергаус (ФОТО)

Роберту Паттинсону – 36 лет: история неприкаянного секс-символа