В стилі голлівудських дів: Єва Грін знялася у гламурній фотосесії для глянцю

Акторка Єва Грін, неймовірна дівчина Бонда у картині “Казино Рояль” і неперевершена виконавиця ролей фатальних жінок і відьом, стала головню героїнею свіжого числа французького Vanity Fair. І у фотосесії приміряла не надто типовий для себе гламурний і вишуканий образ в стилі Старого Голлівуду.

Рожева сукня-бюстьє, червоні губи, відкрите чоло – проте і улюбленому чорному актриса не зрадила. Зазнімкував зірку дует фотографів Driu & Tiago.

Приводом для зустрічі і великого інтерв’ю стала нова роль Єви – Міледі у свіжій адаптації роману Александра Дюма про д’Артаньяна і мушкетерів. А ідея для стилізації під зірку Старого Голлівуду народилася від розуміння сутності і творчої долі самої Єви.

З моменту свого дебюту французька актриса культивувала ауру таємничості, гідну ікони класичного Голлівуду. Вона втілює героїнь з іншого світу, з іншої епохи, навіть з іншого виміру. І це обличчя, гідне німого кіно: чорне волосся, сталево-блакитні очі та прозора шкіра. «Вона ніби прийшла з іншої планети», — зауважив Тім Бертон, її улюблений режисер”, – стверджує Vanity Fair.

Сама ж Єва Грін про ярлик готичної героїні та фатальної жінки, який зрештою прилип до її шкіри, говорить так: «Сьогодні я змирилася з цим. Ну я ж відьма! І це хороша новина: відьми — незалежні жінки та пов’язані з природою”.

Фото: instagram.com/evagreenweb

Дивіться також:

Перший погляд: Венсан Кассель у ролі Атоса та Міледі Єва Грін в новому фільмі “Три мушкетери” (ФОТО)

Ева Грин: роковая красотка на экране, серая мышка в жизни

Джулія Робертс перефарбувалась і відстригла модний французький чубчик (ФОТО)

Українська фотографка зняла Кендалл Дженнер у чуттєвій фотосесії