Вагітна Айрленд Болдвін влаштувала вечірку на честь малюка у стрипклубі і запросила Кім Бейсінгер (ФОТО)

Єдина донька акторки Кім Бейсінгер і старша для її екс-чоловіка, Алека Болдвіна, Айрлен Болдвін вагітна первістком. Пологи наближаються, і друзі влаштували для дівчини традиційну вечірку перед народженням малюка baby-shower. Проте у вельми нетрадиційному місці – у стрипклубі.

Головна героїня і частина гостей дотрималися тематичного дрескоду – зухвалі короткі сукні і костюмчики, перуки, рукавички і підбори в стриптизерській стилістиці. Сама Айрленд прийшла у мереживних шортах і топі та рожевій перуці, отримала розетку-прикрасу “Мамця” і доларові банкноти за бретельки ліфа. “Перший стрипклуб малюка” – таким був девіз вечірки.

Щодо гостей, то Айрленд запросила і маму, Кім Бейсингер. Вона зворушливо горнулася до доньки.

айрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечірка

айрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечірка

Цікаво, що в оформленні були присутні УЗД-знімки дитини в животі Айрленд – і вони мали гештег #hollandsfirststripclub. Голланд – дівчаче ім’я, та й рожеві кульки і фігурки Хелло Кітті наводять на думку про стать та ім’я дитини.

айрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечіркаайрленд алек болдвін кім бейсінгер дочка вагітна бебішавер пологи вечірка

Нагадаємо, Айрленд, модель і співачка, вагітна від свого хлопця Андре Аллена Анжоса, який називає себе RAC. Вона має сімох зведених братів та сестер, які народилися у її батька у новому шлюбі. Та на відміну від родини Віллісів, де діти і нинішня та колишня дружини Брюса одне за одного горою, у Болдвінів геть інша ситуація. Зараз Айрленд стверджує, що примирилась із батьком. Проте в минулому у них були натягнуті стосунки.

Фото: instagram.com/irelandirelandireland

Дивіться також:

Шоу 400 дронів і гігантський торт: Кейлі Куоко влаштувала розкішну вечірку перед пологами (ФОТО)

Кім Бейсінгер та Алек Болдвін вперше стануть бабусею і дідусем (ФОТО)

Кім Бейсінгер 69 років: кращі фото секс-символа 80-х в молодості