Фронтмен рок-группы «Друга рiка« Валерий Харчишин сделал тяжелое личное признание. Один из его сыновей тяжело болен.

Раскрыл семейную тайну Валерий в программе «Битва экстрасенсов«. В ней Харчишин стал тайным звездным гостем, который хотел услышать ответы на тяжелые вопросы.

О болезни сына

«Я думав, страшніше смерті нічого немає, але це набагато важче. Багато проблем в нашому роді саме у чоловіків. Твій син залишається з тобою вдома, але це не та людина, яку ти знаєш. Зрештою залишається тіло, а душа… він просто поступово йде. Це коли ти любиш свою дитину, вона у твоїх спогадах одна, а приходиш додому – це інша людина. З неї просто витягли усе ізсередини. Він хворіє вже три роки, пішов четвертий».

Про аварию, которая стала вторым днем рождения

«24 вересня я на своєму авто поспішав до пологового будинку, де дружина народила другого сина. Я тоді багато працював і мало спав. Заснув за кермом і потрапив у ДТП.

Дзвоню дружині, кажу «мені здається, що я трішки розбився». І я стою біля машини, а її немає, вона ущент. І я зовсім не пам’ятав, куди їхав. Не пам’ятав, що у мене з’явився на світ другий син. Я був на межі. Якби мене повезли до Києв, то ми би не розмовляли. Один з лікарів визначив навмання, що у мене розірвана нирка і кров у брюшну порожнину йшла.

Вважаю це ДТП своїм другим днем народженням. Я це сприйняв як урок і змінив своє життя. Якщо робитимеш щось якісно і від щирого серця, тобі і матеріальне знайдеться. А коли будеш бачити у кінцевому результаті лиш бабло, навряд чи ти досягнеш цього. Або не будеш щасливий від цього».

О двух самых болезненных смертях в жизни

«Помер близький мені друг, 12 років ми були разом, у хорі співали. Він пішов з життя за власним бажанням – стрибнув з моста. Друга смерть – це брат Василь. Він мучився довго від онкології, лімфома крові. Ці дві втрати мають болюче місце у моєму житті».

Об отношениях с родителями

«Я дуже вдячний батькам. Хотів би забрати ближче до себе, вони похилого віку і часто хворіють. Я вирішив побудувати їм будинок. Чи переїдуть вони, не знаю. Це буде тривала боротьба».

О пожаре в доме

«У мене є пес Барні, бернский зенненхунд. Це такий слоник на 55 кг і він є найдобрішою собакою на світі. І дійсно захищає домівку. Я був на концерті, і мені зателефонували з дому і сказали, що у нас пожежа – загорівся котел. Якби не Барні, усі б згоріли. Він відчув запах диму, став біля дверей и почав гавкати. І гавкав, поки до нього не спустились».

валерий харчишин сын тяжелая болезнь

О новом хобби – подставки для телефона из дерева

«Я живу у лісі, розмовляю із соснами. Я роблю об’єкти із дерева, яке я знаходжу у лісі. Це нещодавно стало моїм хобі».

валерий харчишин сын тяжелая болезнь

Фото: instagram.com/valeriy.kharchyshyn_dr

Смотрите также:

Валерий Харчишин устроил жене романтический сюрприз в Вашингтоне

Фильм с Марией Яремчук и Валерием Харчишиным представили в Каннах