53-річний актор Метью Перрі, всесвітній улюбленець через роль Чендлера Бінга у культовому серіалі “Друзі“, вирішив розповісти про себе усю правду. Часом – неприємну. 1 листопада виходять мемуари зірки під назвою «Друзі, коханки та Велика Жахлива Річ».

Про свою історію неймовірних злетів і нищівних падінь Перрі розповів виданню People, героєм обкладинки якого став. Перш ніж втілити ідею про мемуари, зізнається Меттью, йому довелося зачекати слушного моменту, “коли я був достатньо тверезим — і якнайдалі від активної фази алкоголізму та залежності — щоб записати свої думки. Я був цілковито певен, що це допоможе людям».

метью перрі залежність інтерв'ю
Обкладинка журналу People з Меттью Перрі

Перше шокуюче зізнання – Перрі мало не помер кілька років тому, у віці 49 років. Він тижнями боровся за життя після того, як його кишка луснула через надмірне вживання опіоїдів. Актор провів два тижні в комі і п’ять місяців у лікарні, дев’ять місяців йому довелося користуватися колостомним мішком. І це диво, що обійшлося хоч так. «Лікарі сказали моїй родині, що дають мені 2 відсотки шансів на виживання. Мене підключили до апарату ЕКМО, який працює замість серця та легень. В народі його звуть «Радуйся, Маріє» – після такого не виживають». («Радуйся, Маріє» – одна з головних молитов у христинстві, і саме її часто читають як супровід у годину смерті.)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Matthew Perry (@mattyperry4)

 Алкоголізм почав проявлятися, коли 24-річний Меттью Перрі потрапив у серіал “Друзі“. Під час знімань він так-сяк давав собі раду із проблемою. «9 сезон був роком, коли я був тверезим весь час. І вгадайте, за який сезон мене номінували на найкращу чоловічу роль? Я думав: «Це має мені про щось сказати».

метью перрі залежність інтерв'ю
Меттью Перрі

Та ставало гірше, до алкоголю додалися сильні наркотичні знеболювальні. “Якби поліція прийшла до мене додому і сказала: «Якщо ти вип’єш сьогодні ввечері, ми посадимо тебе до в’язниці», я б почав пакуватися. Я не міг би зупинитися, тому що хвороба та залежність прогресували. Що більше ти дорослішаєш, то гірше стає».

За своє життя Перрі проходив реабілітацію 15 разів і переніс 14 операцій. Зупинило актора спілкування із лікарем, який попередив: «Наступного разу, коли вам заманеться наркотику, просто подумайте про те, що тоді носитимете колостомний мішок все життя», — згадує Перрі. Це отверезило чоловіка.

метью перрі залежність інтерв'ю
Обкладинка мемуарів Меттью Перрі

Фотосесія і інтерв’ю Меттью Перрі – за посиланням.

Фото: обкладинка біографії Меттью Перрі, обкладинка журналу People, instagram.com/mattyperry4

Дивіться також:

Дэвиду Швиммеру – 55 лет: как сложилась жизнь Росса из “Друзей”

Кортни Кокс – 58 лет: неправильная голливудская звезда