“Він дуже розумний, а я стала частіше усміхатися”: Марина Боржемська розповіла про зміни в особистому житті

Тренерка, експертка проєкту «Щасливі за сім днів» Марина Боржемська довгий час була дружиною боксера В’ячеслава Узелкова. Та їхній шлюб розпався. І розставання вийшло дуже болючим.

Довгий час Марина оговтувалась. Та нарешті зустріла особливого чоловіка і знайшла в собі сили дати волю почуттям.

Про нову симпатію та ставлення дітей до особистого життя матері Марина розповіла  проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником на СТБ.

«Я до себе підпустила одну людину. Більше, ніж я підпускала когось за останні роки. Я дозволила йому робити те, що він хоче по відношенню до мене. А собі – трішечки бути з ним дівчиною. Але я ще не хочу сильно зачаровуватися, щоб потім не розчаровуватися», – поділилась Марина.

До знайомства з чоловіком Боржемську підштовхнула її донька – Олівія. Марина розповіла: «Ми познайомились на вулиці. Він підійшов і спитав, як мене звати. Потім запитав, чи зможу я з ним випити каву. Я ще не встигла відповісти, а Олівія сказала: «Так, і дай номер телефону».

марина боржемська узелкова новий чоловік

Чоловік не знав, що Марина – публічна людина. Як пояснює Боржемська, він просто не дивиться телебачення.

«Коли я сказала, де працюю, побачила здивування в його очах. Я подумала, що він погуглить, хто я, і наступного дня не зателефонує. Ура! Але він подзвонив і зробив все для того, аби ми попили каву, – пояснила героїня. – Ми на зв’язку, він мене підтримує, але мені подобається, що ця історія розвивається не дуже швидко. Все відбувається в тій динаміці, в якій мені комфортно. Як воно буде, я не знаю. Мені зараз все подобається. Особливо, говорити з цією людиною. Він дуже розумний, освічений в багатьох речах. Я стала частіше усміхатися. Навіть діти сказали, що у мене сяють очі останнім часом».

марина боржемська узелкова новий чоловік

Син Роберт, так само як і Олівія, підтримує маму і хоче, аби вона була щасливою в особистому житті. Головна умова – щоб поруч з нею була порядна людина.

«Роберт каже: «Я хочу, щоб він тебе шалено любив. Настільки, щоб ти не мала часу на роздуми. І якщо я відчуватиму спокій від цієї людини, якщо він зможе збудувати дружні стосунки, тоді все буде добре»,– додала Марина.

Фото: instagram.com/uzelkova.marina

Дивіться також:

“Постійні повідомлення, залякування”: Марина Боржемська розповіла про стосунки з В’ячеславом Узелковим

Білявий високий красень: Марина Боржемська показала фото із помітно підрослим сином

Марина Боржемская: «После развода я ощущаю внут­реннюю пустоту»