Вишукане весілля зірки “Сутінок” Тейлора Лотнера: офіційні фото і деталі

11 листопада 2022 року актор Тейлор Лотнер, кумир мільйонів із “Сутінок“, одружився зі своєю обраницею, медсестрою Тейлор Доум. Пара влаштувала вишукане і душевне весілля. Кожна деталь у ньому мала значення.

Церемонія пройшла на території виноградників та виноробні Epoch Estate на околицях Пасо-Роблс у Каліфорнії. Запрошеними були сто друзів та рідних. Церемонія вінчання, яку вів пастор пари та їхній добрий друг, пройшла просто у винограднику, під живу інструментальну музику.

Після розпису, за американською традицією, була перерва на спілкування, коктейлі та вино з виноробні під супровід музики на уквітчаному роялі. На вечерю гостей провели черз сад, в якому пурхали метелики.

Гортайте праворуч, щоб побачити більше фото:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

Гортайте праворуч, щоб побачити більше фото:

 Метелики – один із важливих символів весілля містера та місіс Тейлор Лотнер. Наречена дуже близька зі своєю бабусею, яка рано вратила матір. Помираючи, та втішала дівчинку, що прилітатиме до неї з неба в образі білого мтелика. Тож і сукня, і сережки Тейлор Доум були прикрашені метеликами.

Значення мала і дата церемонії. Наречена – фанатка нумерології. Тож Тейлор Лотнер вирішив освідчитися їй у знаменну дату 11.11.2021. А весілля зіграти рівно за рік.

Як відомо, Тейлора і Тейлор познайомила сестра актора. В 2017 році вона запросила свою подругу на вечірку Тейлора і шепнула братові: “Я приведу твою майбутню дружину”. Кумедний факт: тепер обоє молодят носять ім’я Тейлор Лотнер.

Більше фото – за посиланням.

Фото: instagram.com/taylorlautner

Дивіться також:

Модель Келлі Брук вийшла заміж і показала фото стильного весілля в Італії

Режисер “Вартових галактики” Джеймс Ганн одружився: фото стильного весілля і зіркових гостей

Бежеві костюми і гості онлайн: актори Єгор Козлов і Юлія Буйновська влаштували стильне весілля (ФОТО)

Актор і вояк Сергій Журавльов одружився: перші фото стильного весілля