Зірка “Теорії великого вибуху” Кейлі Куоко вагітна первістком (ФОТО)

36-річна акторка Кейлі Куоко, зірка серіалів “Теорія великого вибуху” та “Бортпровідниця“, стане мамою у 2023 році. Це буде її перша дитина.

Актриса повідомила радісну новину на своїй сторінці в “Інстаграмі“. Тато дитини – 40-річний актор Том Пелфрі, зірка серіалу “Озарк“. Кейлі та Том вперше вийшли разом як пара в березні 2022 року, за місяць після зустрічі на прем’єрі «Озарка».

Майбутні батьки вирішили не приховували стать дитинки – пара чекає дівчинку. “Малючка Пелфрі народиться у 2023 році. Ми щасливі до небес!” – написала Кейлі під серією милих фото із тестом, вагітним животиком і тортом із рожевою начинкою.

кейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловіккейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловіккейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловіккейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловіккейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловіккейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловіккейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловіккейлі куоко теорія великого вибуху вагітна чоловік

Для обох акторів донька стане першою дитиною. До зустрічі із Томом Кейлі була двічі заміжня, та про дітей не замислювалася.

Фото: instagram.com/kaleycuoco, instagram.com/tommypelphrey

Дивіться також:

48-річна Гіларі Свенк вагітна двійнею

Найстильніші образи вагітної Блейк Лайвлі (ФОТО)

Янгол Victoria’s Secret Шаніна Шейк народила первістка: стать, ім’я і перші фото