Тренерка Марина Боржемська поділилася добіркою корисних вправ для спини. За її словами, цей простий комплекс допоможе уникнути згорбленості постави та в’ялості шкіри.

«Хочете носити влітку сукню з глибоким вирізом ззаду? Щоденна сидяча робота не проходить без наслідків. Результатом можуть стати сутулість, в’яла шкіра та «крила». Цей комплекс допоможе позбавитися таких нюансів”, – каже Марина.

“Плавання”

Вихідна позиція: ляжте на підлогу на живіт. Рухи: на вдиху відірвіть прямі руки та ноги від підлоги. Рухайте ними, як при плаванні кролем. Намагайтеся не напружувати шию.

“Човник”

Вихідна позиція: продовжуйте лежати на животі. Рухи: захопіть гомілку руками із зовнішнього боку і розгойдуйтеся вперед-назад, намагаючись досягти максимальної амплітуди. Після вправи потягніться у зворотний бік, вигнувши спину вперед.

“Кішка”

Вихідна позиція: встаньте на карачки. Рухи: плавно вигинайте спину в один і інший бік. Робіть вправу повільно, відчуваючи кожен хребець.

Повороти

Вихідна позиція: сядьте на підлогу з витягнутими ногами та рівною спиною. Рухи: повертайте корпус праворуч-ліворуч, якнайдалі витягаючи руки в різні боки. Скручування хребта повинні здійснюватися на видиху.

Фото: instagram.com/uzelkova.marina

Дивіться також:

Як збільшити губи без уколів краси: 5 вправ фейсбілдингу

Екатерина Кухар показала пять упражнений, которые делает ежедневно для идеальной фигуры

Слава Каминская показала свои упражнения для проблемных зон: живот, бока, бедра