Услід за першим поп-ап-стором VERA Beauty, який відкрився в  столичному торгово-розважальному центрі Gulliver, у Києві з’явилися ще дві б’юті-локації косметичного бренду.

Нові оази краси працюють в ТРЦ LAVINA Mall та ТРЦ Respublika. На стильно оформлених острівцях краси можна знайти увесь косметичний асортимент VERA Beauty: рум’яна і хайлайтери в форматі стика Magic Stick, стійкі олівці для очей насичених відтінків, для бездоганних модних стрілок, актуальні блиски для губ, пастельні тіні акварельних відтінків, такі приємні навесні, і багато іншого.

українська косметика VERA Beauty натуральна база поп апукраїнська косметика VERA Beauty натуральна база поп ап

Характерна риса засобів VERA Beauty – універсальність, поєднуваність одне з одним і варіативність макіяжу, стильний дизайн і етичність, без тестування на тваринах.

Відкриття нових попапів пройшло у святковій атмосфері – з безкоштовним макіяжем від консультантів-візажистів та невеликими презентами. І хоч свято з нагоди відкриття минуло, щодня на відвідувачів попап-сторів VERA Beauty чекають досвідчені консультанти, які допоможуть із підбором продуктів і підкажуть оптимальні техніки макіяжу.

українська косметика VERA Beauty натуральна база поп апукраїнська косметика VERA Beauty натуральна база поп апукраїнська косметика VERA Beauty натуральна база поп ап

VERA Beauty стрімко розвивається, тому це не останні попап-стори, обіцяє бренд. Слідкувати за оновленнями є сенс на офіційному сайті бренду та в інстаграмі

Фото: надані Visage distribution, instagram.com/verabeauty.official

Дивіться також:

В Києві відкрився стильний поп-ап-стор косметики VERA Beauty

Латте-мейкап – модний макіяж 2023 року, який пасує всім, показує Гейлі Бібер (ФОТО)

Як зберегти красу шкіри взимку: 5 дієвих засобів