Ідеальний подарунок для любителів мінімалізму знайдено: нішеві парфуми MiN New York Coda

Мінімалізм – мистецтво безмежного: за лаконічною формою приховується багато сенсів і чуттєвих вражень. Тому любителям мінімалістичного стилю життя припав до душі американський нішевий парфумерний бренд MiN New York та його самобутні аромати в бездоганно чорних флаконах і футлярах із атласними подушками.

Творчість на перетині дизайну і парфумерії із пошуком референсів у музиці, мистецтві, архітектурі, гастрономії Нью-Йорка – сутність бренду MiN New York: назва означає “Миттєвості Нью-Йорка”, міста, яке захоплює засновника бренду Чеда Муравчика.

“Майстерність без компромісів означає створення чогось більшого, ніж сума його частин”, – переконаний він. І цій ідеї бездоганно відповідають парфуми MiN New York Coda – аромат внутрішнього комфорту в стилі рок-шик. Кода – музичний термін, що дослівно з італійської перекладається  як “хвіст, кінець, шлейф” і означає узагальнення, підсумок музичного твору, його суть.

новий рік різдво подарунок що дарувати аромат парфуми для чоловіків жінок ніша нішевий min new york

Сексуальний і провокаційний, він пробуджує у своєму власнику рок-зірку, до якої хочеться тяжіти. Перший прохолодний, свіжий і підбадьорливий дотик – сяючі альдегідні верхні ноти евкаліпту і м’яти. Вони контрастують із чуттєвим палким серцем: соковита слива кориця, мускат, кедр. Щоб, як в музичній коді найпристраснішої рок-балади, завершитися звабливими акордами амбри і шкіри.

Завдяки своєму пакованню – чорні непрозорі скляні флакони, виготовлені за індивідуальним замовленням в Нормандії, де вручну збирають чотири зовнішні боки кожного флакона, який потім вручну полірують і заповнюють, як коштовні прикраси, викладені на чорних атласних подушках в лаконічному матовому кофрі – це готовий подарунок, який без зайвих слів говорить про бездоганне почуття стилю. І того, хто дарує MiN New York, і того, хто його цінує.

новий рік різдво подарунок що дарувати аромат парфуми для чоловіків жінок ніша нішевий min new york

Фото: Егзагон

Дивіться також:

Любовне зілля: нішеві парфуми MiN New York Shaman

Спокусливі і гурманські: кращі жіночі аромати з нотами ванілі

Що подарувати на Новий рік 2024: 8 красивих ідей Caudalie