Любовне зілля: нішеві парфуми MiN New York Shaman

Сучасне любовне зілля не п’ють – його наносять на шкіру і віддаються містичним піднесеним чарам. Так вважає американський нішевий бренд MiN New York, який створив парфуми Shaman.

Цікавість до інших людей і світу, в якому вони живуть, – сутність MiN New York, вишуканого і по-справжньому сучасного бренду, який залишається незалежним, подалі від стереотипних косметичних конгломератів. Сміливість творити народжує виняткові парфуми.

MiN New York Shaman – присвята чарівникам, вартовим священних духів, мандрівникам у часі – та всім неординарним особистостям, яким цікавий духовний аспект життя. Тому Shaman – це любовне зілля: бо любов існує поза простором і часом, долає всі препони.

Глибокі, містичні, сміливі, ці парфуми заворожують гармонійною композицією, складеною з нот листя фіалки, мандарину, кардамону, ладану, лабдануму, мускатного горіха, троянди, амбри, меду і смоли стиракс.

Фіалка – головна верхня нота цих парфумів, основа парфумерної палітри, глибока, насичена і зваблива. Кохана Наполеона Жозефіна спеціально наносила аромат з нотою фіалки, щоб здаватися ще привабливішою: запаморочливий ефект досягається завдяки унікальному хімічному іонону, який змушує аромат “зникати”, а через час знову “з’являтися”.

Солодкувато-в’язку смолу лабданум виділяють із ладанника, або кам’яної троянди –  чагарника із рожевими або білими квітами. У стародавні часи лабданум вважався цілющим засобом для лікування застуди, кашлю, менструальних проблем і ревматизму.

Мед – не тільки один із найчудовіших продуктів природи, що живить і лікує. В парфумерії медові ноти вирізняються своїм солодким і м’яким бальзамічним характером, підкреслюють квіткові акорди.

Для американського нішевого бренду MiN New York дизайн – сучасна магія, здатна збагатити життя, розкрити нові грані сутності людини. Тому флаконам приділяється не менше уваги, ніж наповненню. Кастомні скляні флакони виготовляють у Франції, в Нормандії, де збирають ідеальні кубічні ємності та шліфують грані, після чого заповнюють чорним. Кришечка – цільне дерево. А зберігаються флакони у чорних кофрах на чорних атласних подушках – вишукано, елегантно, в стилі тихої розкоші.

Фото: Егзагон

Дивіться також:

Ідеальний подарунок для любителів мінімалізму знайдено: нішеві парфуми MiN New York Coda

Спокусливі і гурманські: кращі жіночі аромати з нотами ванілі

Що подарувати на Новий рік 2024: 8 красивих ідей Caudalie